Перейти до змісту

мережевий бізнес StreetWorkout.Pro


Nazwin9

Рекомендовані повідомлення

Привіт.

Хтось є партнеров компанії StreetWorkout.Pro? Крім того, що займається на турніках і брусах..

Дуже ціуаво було б спробувати себе в мережевому бізнесі. Так що, хтось знаючий поділиться інформацією?

Оскільки займаюся таким спортом, хочу і до бізнесу долучитися для додаткового заробітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

streetworkout.pro

На сайті в розділі "Продукти" подивіться, може когось зацікавить (особливо спортсмени будь-якого виду спорту).

Дорого, але натурально й органічно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, я не сам з собою просто доповнюю тему інформацією, оскільки в пепшому повідомленні все не сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, я не сам з собою просто доповнюю тему інформацією, оскільки в пепшому повідомленні все не сказав.

так відрудагуй попереднє і толкай далі свої органічні і натуральні креатіинові енергетики facepalm.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні.. Я нічого не продаю.. Просто питаю чи хтось був у цьому бізнесі чи є?? Я навіть не зареєстрований в проекті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з тебе спортсмен такий же як із цього бізнес ?

займись нормальним ділом, що ти у фігню лізеш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nazwin9,

ти юний та наївний, усілякий спортпіт.* тільки в один Луцьк залазить тоннами, ні ціною, ні асортиментом - не потягатись.

той самий Мінін, який жер творог і перепелині яйця, бив себе в роздуті груди і кричав - Нє нє, ніякої синтетики! Онлі звичайна їжа для самих файних турнікменів!

коли субкультура набрала обертів - якраз час пропихати елітний млм, тобто самий православнийтм органік-анріал-спорт-нутрішн...

інвестовуй бабло у власну освіту ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не вам судити який спортсмен, ну а те що лізу... Можливо.. Просто в мене завжди цікавість до різних речей

Ну і стосовно спортсменв може якось продемонструєш який з тебе спортсмен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і стосовно спортсменв може якось продемонструєш який з тебе спортсмен

Плавно переходим на особистості =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно інвестувати гроші у власну освіту то правда

Майбутній фотогрф

Віддалено обробляю фото інших людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...