Перейти до змісту

декретна відпустка


sofi

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть,будь ласка , розібратись. Допомога при народженні дитини була оформлена на мене, а в декретну відпустку по догляду за дитиною до трьох років пішов чоловік, я продовжувала працювати. Дитина народилась 27.09.2012. З 01.07.2012 з Відділу соціального захисту нам повідомили, що виплати по догляду за дитиною відмінені і виплачуватися не будуть у зв’язку зі змінами в законодавстві. Оскільки допомога при народженні була оформлена на мене, а по догляду на чоловіка то в нас були різні рахунки в банку на які надходили виплати. З жовтня місяця 2014р. на мій рахунок поступило 130 грн. (що мене дуже здивувало оскільки на цей рахунок була оформлена допомого при народженні дитини, а вона до жовтня 2014р. була вже виплачена). У Відділі соціального захисту пояснили, що це доплата мені ,як працюючій матері, а не допомого по догляду за дитиною, тому моєму чоловікові й нічого не виплачують. А в лютому 2015р. ,я випадково (при бажанні отримати довідку ,що чоловік знаходиться у відпустці по догляду за дитиною) дізналась, що у Відділі соціального захисту справа мого чоловіка закрита і ніяких нарахувань вони не проводять з 01.07.2014р., виходячи з цього і стаж йому з 01.07.2014р. не йде . Хочу зазначити дитині виповнюється 3 роки тільки 27.09.2015р. , в декрет чоловік пішов з офіційного місця роботи, на роботі про припинення відрахувань у пенсійний фонд стосовно мого чоловіка не повідомлені. Поясніть ,будь ласка , чи правомірні були дії Відділу соціального захисту населення відносно мого чоловіка, оскільки з 01.07.2014р. стаж йому вже не зараховували? І чи можу я оскаржити дії Відділу соціального захисту населення?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...