Перейти до змісту

Продам CDMA модем з супер тарифом


flashmax

Рекомендовані повідомлення

Продаю модем Sierra Wireless AirCard 595U.

Модем перероблений, АКБ не потрібно, глюків немає. Немає заглушки на антенний роз'єм. В подарунок ще антенний перехідник.

Про тарифний план:

Детский 3G интернет. Ежемесячная абонентская плата 45 грн Объем предоплаченных вход./исход МБ 500 МБ/день Плата за один МБ вход./исход. трафика сверх пакета

0,07 грн

Зараз, майже аналогічний ТП коштує 139грн\міс.

Раніше в цьому ТП було блокування багатьох сайтів, зараз блок знято.

Цей місяць оплачено.

З березня, буде капати 10% від витрачених коштів по програмі лояльності.

При потребі, дилер може перенести цей ТП на інший модем.

Ціна 500грн (відбивається за пів року, в порівнянні с тп за 139грн\міс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там знімаються не всі блокування..... Тариф все одно залишається не повноцінним......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там знімаються не всі блокування..... Тариф все одно залишається не повноцінним......

та навіть з батьківськім контролем, ставиться розширення в хромі - і працюють всі сайти

єдине що аська не працювала

зараз працює все! на скріні видно що БК відключений повністью

post-7598-0-76952900-1424959294_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, хай буде по вашому... Хоча тариф лишається все одно неповноцінним... І з Бровсеком взагалі відмовляється працювати... Но то таке, тариф можна змінити...

Поясніть будь ласка ваш опис "Модем перероблений, АКБ не потрібно, глюків немає." І аргументуйте свою ціну.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з бровсек працює ідеально. але це уже не грає ролі, так як блокування немає взагалі.

аналогічний ТП зараз коштує 139грн\міс. Там теж дається 500мб\день, але після 500мБ йде безліміт на швидкості 128кб\сек.

у мене знімає 45грн\міс - думаю вигода очевидна.

продаю не модем з ТП, а ТП з модемом. До такого ТП зараз неможливо підключитись.

такі модеми йдуть з АКБ, але я переробив, тому АКБ не потрібно, працює стабільно.

для чого випитуватись, якщо не збираєтесь купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, не збираюсь....... Але збирався..... Тому і задавав багато питань. По моєму окрім мене ніхто непроявляв до вашого товару такого інтересу (щонайменше не в темі).... А як що ви всім потенційним покупцям будете отак "крізь зуби" пояснювати ЩО саме ви хочете продати, і всю інформацію треба з вас витягувати, то вдалих вам продаж..........................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому пості, я надав всю необхідну інформацію!!!

Вчіться читати, чи що ...

Кому було цікаво - той дзвонив, і всі дрібні питання, вирішувались онлайн за 5хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...