Перейти до змісту

шукаю досвідченого технолога з фарбування деревини


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Потрібно удосконалити процес покраски на виробництві. Мова йде про екологічні фарби (акрилові) на водяній основі. Проблема у підборі матеріалу та послідовності його нанесення.

Буду вдячний за будь-яку допомогу та інформацію.

П.С. Потрібні не продавці-теоретики, котрі не бачили своєї фарби в роботі і хочуть впарити чим побільше чого небуть (прочитавши текст на банці), а практики з досвідом, котрі чітко знають що до чого, як та чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

Не знаю чи знайдеш когось. Акрилові водні фарби, це відносно новий продукт, досвідчені технологи, якщо і є такі в місті, на цьому заробляють гроші. Найкраще це пробувати самому, експерименти, експерименти, і ще раз експерименти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи знайдеш когось. Акрилові водні фарби, це відносно новий продукт, досвідчені технологи, якщо і є такі в місті, на цьому заробляють гроші. Найкраще це пробувати самому, експерименти, експерименти, і ще раз експерименти.

Ну як нові, ми ними вже зо 4роки фарбуємо, все норм, просто в акрила є певні недоліки порівняно з іншими основами - вони надто сильно підіймають ворс, структурують поверхню тощо. Фокус заключається у покритті деревини неакріловим матеріалом (бютджетним) на який би легко лягав акріловий слой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...