Перейти до змісту

Продам неробочі телефони


Bogdan1990

Рекомендовані повідомлення

Продам неробочі мобільні телефони. Може комусь пригодяться на запчастини чи ще для чогось.

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 20 грн. Є 2 шт. Фото 1.

2. Телефон Sony ericsson K750i без акумулятора (при увімкнені білий дисплей) - 25 грн. Фото 2.

3. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 35 грн. Фото 3.

4 Телефон Nokia з телевізором (китаєць) без акумулятора (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 20 грн. Фото 4.

5. Навушники (штекер mini usb) - 10 грн. Фото 5.

6. Телефон Sony ericsson K550i+деталі корпуса (телефон сильно пошкоджений) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 6.

7. Стареньке радіо та зарядка до nokia (зарядка не працює, напевно проблема в провіднику) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 6.

Телефон:09925295два4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 Телефон Nokia з телевізором (китаєць) без акумулятора (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 20 грн. Фото 4.

6. Телефон Sony ericsson K550i+деталі корпуса (телефон сильно пошкоджений) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 6.

резерв до вияснення. відписав в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 Телефон Nokia з телевізором (китаєць) без акумулятора (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 20 грн. Фото 4.

6. Телефон Sony ericsson K550i+деталі корпуса (телефон сильно пошкоджений) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 6.

Резерв до вияснення за scamp.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7. Стареньке радіо та зарядка до nokia (зарядка не працює, напевно проблема в провіднику) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 6.

Зарезервовано до вияснення за akakiy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 Телефон Nokia з телевізором (китаєць) без акумулятора (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 20 грн. Фото 4.

6. Телефон Sony ericsson K550i+деталі корпуса (телефон сильно пошкоджений) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 6.

7. Стареньке радіо та зарядка до nokia (зарядка не працює, напевно проблема в провіднику) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 6.

ivansap наступний в резерв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 35 грн. Фото 3.

5. Навушники (штекер mini usb) - 10 грн. Фото 5.

Зарезервовано

7 днів РО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальний стан!

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 20 грн. Є 2 шт. Фото 1.

2. Телефон Sony ericsson K750i без акумулятора (при увімкнені білий дисплей) - 25 грн. Фото 2.

3. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 35 грн. Фото 3.

4 Телефон Nokia з телевізором (китаєць) без акумулятора (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 20 грн. Фото 4.

5. Навушники (штекер mini usb) - 10 грн. Фото 5.

6. Телефон Sony ericsson K550i+деталі корпуса (телефон сильно пошкоджений) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 6.

7. Стареньке радіо та зарядка до nokia (зарядка не працює, напевно проблема в провіднику) - віддам за дарма при покупці якогось товару. Фото 7.

Телефон:09925295два4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуальний стан!

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 15 грн. Є 2 шт. Зарядка і телефон окремо по 10 грн. Фото 1.

2. Телефон Sony ericsson K750i без акумулятора (при увімкнені білий дисплей) - 20 грн. Фото 2 (в резерві).

3. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 30 грн. Елементи можна окремо. Фото 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальний стан!

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 15 грн. Є 2 шт. Зарядка і телефон окремо по 10 грн. Фото 1.

2. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 30 грн. Елементи можна окремо. Фото 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальний стан!

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 15 грн. Є 2 шт. Зарядка і телефон окремо по 10 грн. Фото 1.

2. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 30 грн. Елементи можна окремо. Фото 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальний стан!

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 15 грн. Є 2 шт. Фото 1.

2. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 30 грн. Фото 3.

Телефон:09925295два4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще продаю:

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 15 грн. Є 2 шт.

2. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 30 25 грн.

Все разом віддам за 40 грн.

Телефон:09925295два4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально:

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 15 грн. Є 2 шт. - в резерві.

2. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 30 25 грн.

Телефон:09925295два4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально:

1. Телефон Siemens C65 без акумулятора+зарядка (причину поломки не знаю, але дисплеї, динаміки та мікрофони повинні працювати) - 15 грн. Є 2 шт. - в резерві.

2. Телефон LG+2 акумулятора (не знаю чи робочі бо довго лежали)+зарядка+навушники+кабель USB (причину поломки не знаю, але дисплей, динамік та мікрофон повинні працювати) - 30 25 грн.

Телефон:09925295два4.

Все продано. Тема закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...