Перейти до змісту

Хто має на озброєнні шліфмашинку P70?


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Цікавить такий от апарат:

хто чув що про нього, хто можливо користувався?

Мені він пригодився б для полірування/шліфування рел'єфних виробів після покраски грунтом, коли ворс підіймається. Зараз все робиться вручну, займає дуже багато часу та якість сумнівна, є роззяви що пропускають участки котрі потрібно шліфанути і т.д. Якщо ж на цей круг поставити наждачку 500 чи 800ку і легенько пройтись (за рахунок невеликих оборотів грунт здирати неповинно, ібо 800-100 об/хв то є небагато)то можливо б зекономило би час, зробило б якість шліфовки хоча б стабільною і т.д.

Вартує цаца більше 4тис. грн. + 1,5-1,8 тис вартує круг (вистачає на 500-800 робочих годин), так, це ппц немало, але врахувати 5-6 чол. на ручній перетирці яким треба зп норм.дати то починаю вагатись. Якщо що, при моїх підрахунках, окупність десь 6міс.

Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить такий от апарат:

хто чув що про нього, хто можливо користувався?

Мені він пригодився б для полірування/шліфування рел'єфних виробів після покраски грунтом, коли ворс підіймається. Зараз все робиться вручну, займає дуже багато часу та якість сумнівна, є роззяви що пропускають участки котрі потрібно шліфанути і т.д. Якщо ж на цей круг поставити наждачку 500 чи 800ку і легенько пройтись (за рахунок невеликих оборотів грунт здирати неповинно, ібо 800-100 об/хв то є небагато)то можливо б зекономило би час, зробило б якість шліфовки хоча б стабільною і т.д.

Вартує цаца більше 4тис. грн. + 1,5-1,8 тис вартує круг (вистачає на 500-800 робочих годин), так, це ппц немало, але врахувати 5-6 чол. на ручній перетирці яким треба зп норм.дати то починаю вагатись. Якщо що, при моїх підрахунках, окупність десь 6міс.

Буду вдячний за будь-яку інформацію.

цікаво який результат видає та машинка,показали б якось на відео заготовку до/після.а так ніби нічогенький апарат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

180€ машинка (низькообертова пневмо машинка відмінної якості) та 50, 70, 100 € за наждак шириною 50, 70 та 100 мм.

Візьму зразки сировини, зганяю в столицю, сам попробую в роботі та при задовільному результаті придбаю. Такий от план, але то треба 2дні вбити, наиагатимусь якомога оперативніше то все зробити, по результатах відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не судьба, такий апарат легкий та компактний, навідміну від дрелі чи шурупокрута які потрібно тримати обома руками. Оскільки в моїй роботі робота з машинкою передбачається не менше 3-5год/день та розмір, структура і делікатність виробів не дозволяють використовувати дрелі. Також слід врахувати що повинна бути вільна одна рука для заміни та обертання виробів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для рівної поверхні, зручний як в експлуатації так і в роботі, легенький, купував в ломарді ( скарбниця )

shlifovalnye-mashiny_2.jpg

А таку як на відео, то можна взяти багатофункціоналку бошовську, десь до 2х тисяч б\у , і насадки вже на варшавському ринку підбирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для рівної поверхні, зручний як в експлуатації так і в роботі, легенький, купував в ломарді ( скарбниця )

shlifovalnye-mashiny_2.jpg

А таку як на відео, то можна взяти багатофункціоналку бошовську, десь до 2х тисяч б\у , і насадки вже на варшавському ринку підбирати.

Еа, не можна. Пневмо і електричні шліфмашинки такого типу і схожі мають високі оберти, що негодиться для насадок як у першому пості. Шліфмашинка котра показана на відео має регульовані обороти 800-1200об/хв (низькообертова). Таких, нажаль, нема у продажі.

Машинка, що на фото, класна для плоских поверхонь, а у мене рельєф з трьома переходами і складною будовою, тобто єдиний варіант то та машинка що на фото. Вартує багацько, але хочеться перш попробувати перед покупкою, тому й шукаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прямі шліфмашинки дійсно мають по 20тис обертів., це якась спеціальна,

по пневмоінструменту можна ще дрель подивитись, вони можуть бути по 500, 800, , 1800 обертів.

тільки ручка буде Г-подібна а не пряма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вага та розмір інструменту буде не той, мені потрібна машинка для роботи по 7-9год/добу, а спробуйте дрель потримати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну певно на 3-5 березня потрібно їхати в київ на виставку. якщо будуть учасники цієї сфери. можливо щось і припаде до душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну певно на 3-5 березня потрібно їхати в київ на виставку. якщо будуть учасники цієї сфери. можливо щось і припаде до душі.

До них можна будь-коли їхати, говорив вже з постачальниками. Чаму немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дуже схоже на мій пневмобур. Особливо отим противним звуком)))))))

можу дати попробувати. Якщо маєте насадку. Обороти в ньому невисокі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже схоже на мій пневмобур. Особливо отим противним звуком)))))))

можу дати попробувати. Якщо маєте насадку. Обороти в ньому невисокі.

Обороти від 800 до 1200 потрібні. Насадка 70 євро вартує, пневмобури зазвичай мають від 15тис.обертів, звідки у вас малообертовий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піду пізніше в гараж, подивлюся на оберти. Але ж то пневмо. Менше тиску, менші оберти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піду пізніше в гараж, подивлюся на оберти. Але ж то пневмо. Менше тиску, менші оберти.

Трохи не так, менше тиску слабше крутить, оберти теж менші, але не достатньо малі, більше 10т.

А дремель ту насадку не потягне?

Тут діло в практичності, дреллю багато не напрацюєш, вона ж тяжка, до 5год/день роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дрель... Мав на увазі отаку штуку.. Там і швидкості регулюються і мале/легке воно...

dremel%C2%AE8100-9183.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не дрель... Мав на увазі отаку штуку.. Там і швидкості регулюються і мале/легке воно...

dremel%C2%AE8100-9183.jpg

Потужності не вистачить, цанги малого діаметру, глибина цанги не підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Бери заготовки і до Львова, подивися, попробуєш. Там зараз виставка, 22.05 останній день, але краще завтра і післязавтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...