Перейти до змісту

Загинув Грег Плітт


Rosomaha

Рекомендовані повідомлення

Американський атлет та актор,кумир і мотиватор мільйонів загинув у віці 37 років.Трагедія сталась 17 січня.Грег Плітт попав під поїзд під час зйомки рекламного відеоролику.Це величезна втрата для нас,шанувальників.Вічна йому пам'ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вічна память, перш за все тим, хто кладе життя на сході, захищаючи країну від окупанта, а хто такий Грег Плітт, я дізнався тіко по цьому некролозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вічна память, перш за все тим, хто кладе життя на сході, захищаючи країну від окупанта, а хто такий Грег Плітт, я дізнався тіко по цьому некролозі

Шановний,а хіба я своїм постом образив пам'ять тих,хто загинув на сході?Чи ти просто пишеш,щоб плюсиків набрати.І якщо ти не знав цю людину,то не означає,що всі не знали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Величезна втрата для України-молоді хлопці, що гинуть на Сході ! Актора шкода, як і кожну людину. Я перший раз почув про такого, напевно Rosomaha єдиний шанувальник на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кажуть що тільки в нас головожопі, там теж так само, технікою безпеки нехтують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Величезна втрата для України-молоді хлопці, що гинуть на Сході ! Актора шкода, як і кожну людину. Я перший раз почув про такого, напевно Rosomaha єдиний шанувальник на борді.

Взагалі-то він більше прославився,як фітнес-модель,а також своїми відеоблогами.До речі Грег колишній військовий.Він закінчив військову академію і воював в гарячих точках...Хлопців наших звичайно шкода,бо це наші хлопці.Але для цього є окремі теми і тут порівняння недоречні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...