Перейти до змісту

Візьму собаченя.


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

В кого є сука, типу вівчаркі (не обов'язково породиста). Якщо будуть собачата, і будете роздавати лишніх, візму одне. Може бути і сучка, головне щоб з великих собак. Беру для свого двору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніться у притулок. Там є дуже багато і дорослих собак і маленьких цуциків. Думаю, що зможете знайти там для себе улюбленця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніться у притулок. Там є дуже багато і дорослих собак і маленьких цуциків. Думаю, що зможете знайти там для себе улюбленця :)

А де цей притулок знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно, наші сусіди віддали в притулок собачку- дівчинку, вік десь 5міс., гарненька така, щось із вівчарок, можливо вам вдасться її там знайти, кличка Лінда, буду рада , якщо її заберете.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А відомо яки батьки? Хоча б яка мати :_02: Треба велику собаку, від маленьких дзвоників , тільки галасу багато. Чи треба, чи не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є сука, типу вівчаркі (не обов'язково породиста). Якщо будуть собачата, і будете роздавати лишніх, візму одне. Може бути і сучка, головне щоб з великих собак. Беру для свого двору.

В моїх батьків німецька вівчарка привела декілька собачат, залишилось одненьке. Віддають, бо батько залишився невідомим)). Якщо цікавить, пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...