Перейти до змісту

Де купити паяльник?


Biodid

Рекомендовані повідомлення

Сусідка шукає дитині паяльник на Миколая. Каже що ніде не має. Сам особисто ще не шукав. Може хто підкаже де купити, бажано з набором причандалля: припой, каніфоль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я месяц назад в "Новой линии" покупал, там выбор по мощности 40,60,100Вт и были варианты с подставкой, все до 100грн. было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не хочите відбити в дитини жагу до паяння- не купуйте дешевого. Майже всі вони працюють на перекалі і навіть з досвідом, порою, важко отримати гарний результат. Купіть з регулюванням потужності, були по 150-200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І беріть с жалом мідним, а не з таким білим і гарним, (навіть не знаю як той матеріал називається). Бо це якась фігня, купив з білим жалом, думав, якісь нові приколи, попаяв хвилин 15, утворився нагар, ну я його звісно по наждатці потер і тут, бац, на жало перестає липнути припой. Пішов купив звичайне мідне жало і радуюсь життю

Майже всі вони працюють на перекалі

Я в переноску для паяльника вставляю діод так що з ним перенакала не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 грн. Магазин все від 1грн. З припоєм і каніфолем

Вони так гарно загоряються десь через 30-40 сек після включення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І беріть с жалом мідним, а не з таким білим і гарним, (навіть не знаю як той матеріал називається). Бо це якась фігня, купив з білим жалом, думав, якісь нові приколи, попаяв хвилин 15, утворився нагар, ну я його звісно по наждатці потер і тут, бац, на жало перестає липнути припой. Пішов купив звичайне мідне жало і радуюсь життю

facepalm1.jpg

Мда... маразм крепчав. Керамічним жалам противопоказана наждачка, для того є губка, на крайняк хебешкою протирати. Мідні жала - вчорашній день, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керамічним жалам противопоказана наждачка

ну да, цього я якраз і не знав. Паяв, паяю і буду паяти тільки мідним жалом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після нормального довговічного жала, мідь то взагалі жах. Але те шо йде з дешевими китайськмим паяльниками і станціями жалом назвати важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене як для людини яка паянням займається дуже рідко мідне (дешеве) жало само то. Для профі напевно і є сенс купляти дорогі довговічні жала.

До речі не по темі, але все ж, цікавий факт по-українськи паяльник називається "лютник", а сам процес паяння "лютування".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавка, Старий ринок, Ратекс, Епіцирк...

+ на Півночному ще є (були у всякому разі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...