Перейти до змісту

Пропоную разові перевезення Україна та Європа


ДЯДЯ-ВАДЯ

Рекомендовані повідомлення

Пропоную разові перевезення пасажирським фургоном (5місць або вага до 750кг) по Україні (області) ціна 2.50грн\км звісно оплачується в дві сторони оплата по факту.Також пропоную поїздки за кордон.Поїздки на шопінг (закупи)Трансфери до аеропортів наприклад до Варшави ціна 2000грн(в дві сторони за авто).Кому що цікаво дзвоніть проконсультую! Домовимся! Замовлення приймаю тільки з 8.30-до 21год.Тел. О99-29О-81-2О. P.S. цікавлять більше разові замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад до Варшави ціна 2000грн(в дві сторони за авто)

Щось у Вас ціни за великі. Після нового року їду в Варшаву, ціна за дорогу машиною 130злотих=670грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що таке 130зл і що таке 670грн.?Якщо ви думаєте що 130зл дорівнює 670грн. до Ви дуже помиляєтесь глянь на Говерлу.І так само помиляєтесь що 2000грн завести людей на літак. Це дорого. Бачу Ви ні з курсом не з калькулятором не дружете а ще коментуєте! Розхід пального до Варшави більше 1000грн. А ви тут такі ціни називаєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна злотого в Луцьку сьогодні 5.15грн.

Бачу Ви ні з курсом не з калькулятором не дружете а ще коментуєте!

1злотий-5.15, 130злотих-669.5грн, в чому моя помилка?

Мені сказали за 130злотих в Варшаву завезуть, вже дешевше маршуткою в дві сторони заїхати чим з вами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це роботяг возять по 8-12чоловік на роботу за 130 зл. Деруть як липку! Порахуй 2000грн поділи на 5.5грн сьогоднішній курс вийде приблизно 360зл розділи на 3-4 людей і будеш знати ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви як діти малі. Кальян платить за себе 670 грн. (тобто 670 з однієї людини). Дядявадя може відвезти до 5ох людей за 2000 грн. (від 400 грн. з людини).

Так що Кальян 670 - то шось задорого ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна злотого в Луцьку сьогодні 5.15грн.

Бачу Ви ні з курсом не з калькулятором не дружете а ще коментуєте!

1злотий-5.15, 130злотих-669.5грн, в чому моя помилка?

Мені сказали за 130злотих в Варшаву завезуть, вже дешевше маршуткою в дві сторони заїхати чим з вами

Тобі не казали що тебе одного не повезуть навіть трьох. І да за курс 5.15 куплю пару тис злотих. Ну якщо Ви нетримаєте руку на пульсі курсів валют і інших справ то навіщо срати теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...розділи на 3-4 людей...

А чого так? То ж написано - 5 місць?

ну то так 3-4 людини швидше поїде ніж 5 по практиці знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого так? То ж написано - 5 місць?

ну а ДЯДЯ-ВАДЯ ж теж поїде)))

як в анекдоті - Довезеш 3-х до вокзалу? Чого 3-х, то ж вас 2-є? А ти що, з нами не поїдеш?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Актуально поїздки на шопінг до Любліна ціна 300грн\чол. Виїзд 2-3 рази на тиждень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально. Наприклад поїздка до Варшави коштує 100у.о це ціна за авто(туди і назад). Тобто може їхати 3-4-5 чоловік!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задорого однозначно погоджуюсь з дядя вадя сам іздив місяць тому на рено трафик до варшави за 150 злотих це приблизно 1000гр. як ви пишете роботяг .і я іхав не на роботу а за авто а ви шо крутих бізників везете на 600 мерседесі чи на лімузині

і чим ваш легковий авто кращий за трафик скоріш всього гірший

я так зрозумів чим менше сидячих місць в авто тим дорожче місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу зрозуміти Вашої репліки!? що дорого? з чим чи з ким погоджуєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задорого однозначно погоджуюсь з дядя вадя сам іздив місяць тому на рено трафик до варшави за 150 злотих це приблизно 1000гр. як ви пишете роботяг .і я іхав не на роботу а за авто а ви шо крутих бізників везете на 600 мерседесі чи на лімузині і чим ваш легковий авто кращий за трафик скоріш всього гірший я так зрозумів чим менше сидячих місць в авто тим дорожче місце

казнить нельзя помиловать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно!!! Лишилось тільки поставити знакі(водяні або розділові)! :0104:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально ціни пішли на пальне тому ціна трохі виросла! думаю дешевше не знайдете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...