Перейти до змісту

Заміна розбитого скла сенсорних телефонів (саме скла а не зборки)


Рекомендовані повідомлення

Прпоную послуги по заміні розбитого захисного скла сенсорних телефонів iphone , Samsung, HTC , Nokia та ін. Перевага такої заміни в тому, що дисплей та сенсор залишаються оригінальні , що дуже актуально для iphone, оскільки всі зборки які продаються є копіями (Apple не випускає запчастин для ремонту). Заміна скла є набагато дешевшою ніж купівля і заміна нової збірки(скло, сенсор, дисплей). Вартість такої послуги від 500 грн (Скло входить у вартість). Заміна проводиться на спеціальному обладнанні і склеюється спеціальним клеєм для сенсорних дисплеїв LOCA. т 099445105один Роман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ти пояснеш

що дуже актуально для iphone, оскільки всі зборки які продаються є копіями

великий запас донорів маєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И не только разделом! А где Вы берёте ОРИГИНАЛЬНЫЙ СЕНСОРНЫЙ -СТЕКЛО? Если АРРЛЕ не выпускает? Я уже не говорю про самсунг, который про расклейку модуля - даже не догадывается. Вы откуда берёте ОРИГИНАЛЬНЫЕ комплертующие? Отвечать не надо, пусть это будет СИКРЕТ :)

Кстати заводской китайский модуль (довольно качественный- сразу и не определить) на четвёрку и 4s - стоит не более 25-28$. Зачем придумывать велосипед? :) Я это к тому, что Ваш клеенный полу-оригинал, будет ни чем не лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И не только разделом! А где Вы берёте ОРИГИНАЛЬНЫЙ СЕНСОРНЫЙ -СТЕКЛО? Если АРРЛЕ не выпускает? Я уже не говорю про самсунг, который про расклейку модуля - даже не догадывается. Вы откуда берёте ОРИГИНАЛЬНЫЕ комплертующие? Отвечать не надо, пусть это будет СИКРЕТ :)

Кстати заводской китайский модуль (довольно качественный- сразу и не определить) на четвёрку и 4s - стоит не более 25-28$. Зачем придумывать велосипед? :) Я это к тому, что Ваш клеенный полу-оригинал, будет ни чем не лучше.

а я не писав що скло ориг. Дисплейі сенсор залишаються після розклейки оригінала. А про якість китая я помовчу. Візьміть і порівняйте

Роман, ти промазав децл розділом

дійсно)) а як перенести?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И не только разделом! А где Вы берёте ОРИГИНАЛЬНЫЙ СЕНСОРНЫЙ -СТЕКЛО? Если АРРЛЕ не выпускает? Я уже не говорю про самсунг, который про расклейку модуля - даже не догадывается. Вы откуда берёте ОРИГИНАЛЬНЫЕ комплертующие? Отвечать не надо, пусть это будет СИКРЕТ :)

Кстати заводской китайский модуль (довольно качественный- сразу и не определить) на четвёрку и 4s - стоит не более 25-28$. Зачем придумывать велосипед? :) Я это к тому, что Ваш клеенный полу-оригинал, будет ни чем не лучше.

а я не писав що скло ориг. Дисплейі сенсор залишаються після розклейки оригінала. А про якість китая я помовчу. Візьміть і порівняйте

Роман, ти промазав децл розділом

дійсно)) а як перенести?

Ну как говорится -"Дело хозяйское". Кому то расклееный БэУшный сенсор, который подвергали термической обработке может и лучше, но я это могу понять когда например модуль стоит 1800-2000 гривень , а реставрация 500-800. Но когда замена на Китай ( а ЭППЛ - это тот же китай - думаю не надо вести дискуссию по этому поводу) стоит в цену ЗАВОДСКОГО китая ... то -- оно того не стоит. При цене на заводской модуль 500-600 с работой, цена на реставрацию должна быть 200-300...... а эта возня - того не стоит, учитывая что КЛЕЙ для проклейки стоит довольно не дёшево :)

ЗЫ. Китай - китаю - рознь. Есть параша за 1 доллар, а есть вполне пристойные вещи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато вже побитих телефонів успішно відремонтували таким чином?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато вже побитих телефонів успішно відремонтували таким чином?

достатньо

И не только разделом! А где Вы берёте ОРИГИНАЛЬНЫЙ СЕНСОРНЫЙ -СТЕКЛО? Если АРРЛЕ не выпускает? Я уже не говорю про самсунг, который про расклейку модуля - даже не догадывается. Вы откуда берёте ОРИГИНАЛЬНЫЕ комплертующие? Отвечать не надо, пусть это будет СИКРЕТ :)

Кстати заводской китайский модуль (довольно качественный- сразу и не определить) на четвёрку и 4s - стоит не более 25-28$. Зачем придумывать велосипед? :) Я это к тому, что Ваш клеенный полу-оригинал, будет ни чем не лучше.

а я не писав що скло ориг. Дисплейі сенсор залишаються після розклейки оригінала. А про якість китая я помовчу. Візьміть і порівняйте

Роман, ти промазав децл розділом

дійсно)) а як перенести?

Ну как говорится -"Дело хозяйское". Кому то расклееный БэУшный сенсор, который подвергали термической обработке может и лучше, но я это могу понять когда например модуль стоит 1800-2000 гривень , а реставрация 500-800. Но когда замена на Китай ( а ЭППЛ - это тот же китай - думаю не надо вести дискуссию по этому поводу) стоит в цену ЗАВОДСКОГО китая ... то -- оно того не стоит. При цене на заводской модуль 500-600 с работой, цена на реставрацию должна быть 200-300...... а эта возня - того не стоит, учитывая что КЛЕЙ для проклейки стоит довольно не дёшево :)

ЗЫ. Китай - китаю - рознь. Есть параша за 1 доллар, а есть вполне пристойные вещи.

ЭППЛ - это тот же китай? Цікаво. Я думаю дисплей який зробили на заводі sharp, LG чи Samsung суттево відрізняється по всім параметрам і говорити що це той самий китай це з вашого боку мягко кажучи не компетентно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а эта возня - того не стоит, учитывая что КЛЕЙ для проклейки стоит довольно не дёшево :)

А ще варто врахувати токсичність цього клею(під час поклейки)

дисплей який зробили на заводі sharp, LG чи Samsung суттево відрізняється по всім параметрам

походу ці заводи розташовані в тому самому Китаї, і Original Pass схоже випускається на тих самих заводах.

Ну і чисто моя особиста думка-апарат з переклеєним склом краще продати, так щоби більше ніколине бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...