Перейти до змісту

Хакнули сайт - хто допоможе?


Рекомендовані повідомлення

Вже пораз другий зламали сайт (чи як це називається)

натискаю на деякі сторінки, в тому числі і на скачування файлів - а там чорний фон замість сторінки і пише Hacked by Gayde Smieth.

http://polityka.voly...idnuk2914_1.pdf

Хто допоможе вирішити. прошу в ПП.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запроси бекап в хостерів, і перезалий. Це саме найшвидше буде. А потім вже потрібно шукати дирки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені шо він був перенесений на новий хостинг (фріхост) вже таким, і мої знання в тому - практично нульові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по фтп залили js скріпт... зайдіть до себе на сайт по фтп, видаліть чужі скріпти і будете мати щастя, а в майбутньому - не зберігайте паролі в фтп-клієнті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все шел доступ має хтось, десь чужий файлик залитий є, тільки навіщо ракало-картинку заливати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет. я могу посоветовать поднять из бекапа копию и потом пойти на форум forum.antichat.ru там написать о проблеме и ждать ответ.

Есть момент, администрация античата блокирует любые просьбы о взломе, потому нужно очень осторожно подбирать слова, примерно такой текст "Я являюсь администратором этого сайта и не прошу о взломе, только совет о том как можно улучшить безопасность ресурса и возможно это решит мою проблему"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...