Jump to content

Продам А95 WOG 50лытрыв

romigh2009

Recommended Posts

На БРСМ дешевше))

то хто мішає поїхати на брсм і залити спіртяку? талони мені на бензин не потрібні тому і продаю . Прошу не влудити в тему , ціна і обєм вказана, писати по суті!

ціна навіть вища, ніж на заправці ВОГ.

аргументую - на ВОГ акція - при заправці 25 л пального платиш лише за 24 л, тобто кожна 25-та літра безкоштовно.

рахуємо, 17,99 грн/л*48=863,52 грн.

+на карту Прайд бали нарахуються, які можна обміняти на бонуси.

Saddy, про акції нічого не знаю , так як бензином не користуюсь, талони номіналом 10 і 20л , ціну вказав в темі .

Ну так тобі ж і підказують що по такій ціні тут лоха покупця не знайдеш, скидуй ціну десь до 16грн/літр, тоді можливо і продасиш))

П.С. Це тільки порада!!:)

Прошу вибачення у ТС але не витримав і запитаю розумників яким треба знижка в 2 грн/л від ціни заправки.А де ж Ви заправляєтеся???

Людина хоче продати талони хто хоче купити той торгується по телефону або в приваті для чого розводити балаган в темі??,

Прошу вибачення у ТС але не витримав і запитаю розумників яким треба знижка в 2 грн/л від ціни заправки.А де ж Ви заправляєтеся???

Людина хоче продати талони хто хоче купити той торгується по телефону або в приваті для чого розводити балаган в темі??,

я нещодавну тут купував по 15,50/літр * 50 = 775грн.

Я нещодавно продавав по 15

ціни вже змінилися.Давайте дивитися реально на речі.На мою думку знижка в 1 грн/л абсолютно адекватна

Давайте не будемо засмічувати людині тему

Сор за офф, зірвалось:

Чому спіртяку? По 16.40 з максимальною знижко можна А-95 заправити на томуж БРСМ...

Ви взагалі дружите з реальністю?.. Звідки придумати таку ціну?.. В людини беру час від часу ВОГ карточки -1, -2 грн. від стели - ось це адекватний продаж карток!..

ще раз повторюся

аргументую - на ВОГ акція - при заправці 25 л пального платиш лише за 24 л, тобто кожна 25-та літра безкоштовно.

рахуємо, 17,99 грн/л*48=863,52 грн.

+на карту Прайд бали нарахуються, які можна обміняти на бонуси.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...