Перейти до змісту

Need for Speed ProStreet.


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

Можливо в когось вже є повна версія ProStreet то закиньте її будь-ласка на фтп. (інсталяція повинна важити не менше 4-4.5Гб.)

+5 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясни, будь-ласка, чого не було в тій версії, що "лежала" на FTP? Якщо ти вважаєш підозрілим об'єм, то скажу тобі, що деякі видавці умудряються ігри, які спокійно поміщуються в 700 мегабайтах, всунути на DVD. Якщо хочеш локалізації, то повідаю, що у Pro Street від початку "зашито" російську мову і локалізатору залишається тільки перемкнути на неї. У версії, що в обміннику перебувала, був русифікований текст у англомовних файлах (наскільки я пам'ятаю). У російській версії локалізована навіть озвучка роликів (Ніколай Фоменко постарався, по-моєму). Є спеціальні утиліти, які дозволяють перемикати мову на будь-яку з доступних у грі. Ну, жду контраргументів на користь, так званої, "повної версії". Хоча, можливо, я трохи погарячкував, та вже вибачай :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Саме російської озвучки там і немає, також там немає певних ресурсів які потрібні для нормальної роботи патча, видно панове пірати перестаралися :) ... Саме тому мені потрібна гра в яку ще не було втручання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо російської озвучки, то вона там є стовідсотково, я її сам ввімкнув і працює. Але якщо хочеш, щоб патчі без проблем ставились, то шукай ліцензійну версію від SoftClub.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо російської озвучки, то вона там є стовідсотково, я її сам ввімкнув і працює.

І як ти її ввімкнув? якщо не секрет. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секрету немає :D .

Це набір файлів (в архіві поклав інструкцію) для "перемикання". А це програмка Language Changer, але після її використання може статись неприємний "трабл": завантаження гри триває цілу вічність (ну, можливо, не вічність, але 30 хвилин у мене вантажилась і безрезультатно). Можеш спробувати її, але якщо будуть проблеми, вибереш знову English. Тому найкращий варіант - перший. Enjoy! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, приїхали називається :D

Я цей способ вже разів з 3 пробував і те саме. Вона тому і вантажиться нескінченно бо там просто не існує файлів з рус озвучкою.

Можна звичайно зробити так

/SOUND/NIs

ps_nis_pc_en.rbk -> ps_nis_pc_ru.rbk

ps_nis_pc_en.sbk -> ps_nis_pc_ru.sbk

/SOUND/SPEECH

paspeechdat_en.big -> paspeechdat_ru.big

paspeechhdr_en.big -> paspeechhdr_ru.big

paspeechsth_en.big -> paspeechsth_ru.big

paspeech_en.csi -> paspeech_ru.csi

paspeech_en.evt -> paspeech_ru.evt

Але це не то, там мають бути оригінальні файли *_ru.

Так що не нада стригти їжака :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший спосіб працює безвідмовно! Я шо, гоню, думаєш?! :D У папку LANGUAGES копіюються три бінарні файли з архіву і це діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший спосіб працює безвідмовно! Я шо, гоню, думаєш?! :D У папку LANGUAGES копіюються три бінарні файли з архіву і це діє.

Не знаю, в мене тільки текст русифікований, але не звук. Якщо використати NFS_ProStreet_Lang_Changer то ігра починає вантажиться нескінченно.

Те що воно в тебе працює я не спорю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось тут є те що мені потрібно, якщо у когось буде можливість це все викачати і залити на фтп то зробіть це. Сам я на жаль скачати такий об'єм не можу ібо діагноз домашня мережа ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, если комуто ещё надо NFS от Soft-Club (полная версия), то пишите тут).. весит около 6 гиг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...