Перейти до змісту

Хто може полагодити ноутбук


Рекомендовані повідомлення

Шукаю людину, яка може полагодити ноутбук. Проблема: ноут включається, екран не засвідчується і через пару секунд перестає крутити кулер. Моя думка - згорів півничний міст (була схожа проблема), можу помилятися, не спеціаліст. Ноутбук - Acer 5520G. Хто і за скільки готовий його полагодити? Хотя б приблизну ціну. Чекаю пропозиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, схоже на міст. тобі або до mix forever або на стрілецьку в PC Doctor.

З власного досвіду скажу: така фігня коштує дорогувато. (колись, коли бакс був по 8 мені це вартувало 450 грн). Я просто продав ноут і доклав грошей на новий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж є ноутбук такий http://notix.com.ua/shop/notebook/laptop/noutbuk-ok-m46-14-okey-m46-12-00-ne/

не вмикається, блок живлення справний, розбирався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноутбук - Acer 5520G. Хто і за скільки готовий його полагодити? Хотя б приблизну ціну. Чекаю пропозиції

Там стоїть північний міст MCP67MV-A2. Його ціна на даний час приблизно 1200грн+робота. От і подумайте чи є смисл його ремонтувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Китаї міст вартує ~$40, але сенсу піднімати такий ноут - мало, розбирай на органи

AMD, а ти, зуби сам собі лікуєш?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж є ноутбук такий http://notix.com.ua/...y-m46-12-00-ne/

не вмикається, блок живлення справний, розбирався...

так там вроде интел, а тут, в теме амд и даже видео нема, проблема не така ж сама

в Китаї міст вартує ~$40, але сенсу піднімати такий ноут - мало, розбирай на органи

а чого сенсу мало? такой дешевый мост, новый?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого сенсу мало? такой дешевый мост, новый?

В Китайців приблизно 40 доларів + доставка (час+гроші) + робота = вийде більше 1000грн. + час, ціна такого ноута в робочому стані ~ 1800 грн. в кращому випадку, робіть висновки

P.S. В самого такий колись згорів (з туріоном) - продав на запчастини і не мав проблем....

P.S.S. Можете прогріти міст :) можливо ще трохи попрацює, але краще, занесіть до спеціаліста, як вже казали - краще до Мікса ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, диагноз ноуту сам поставил? видеокарта я так понял присутствует?

найти чіп і самому пропаяти не пробували?

де найти? на платі? пропаяти феном?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу глянути вашого пацієнта, відписав в приват

не тому відписав, читай тему з початку та уважно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім, сказали що ноуту хана, гріли і міст, і відеокарту. тому якщо комусь щось треба з такого ноута - пишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу два чіпа сдохнути може, але такого ще не попадалось

список железяк давай і ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...