Перейти до змісту

Шукаємо адміністратора ресторану та офіціантів


Світтлана

Рекомендовані повідомлення

Готельно-ресторанний комплекс "Садиба на джерелах", що знаходиться в с.Ромашківка Ківерцівського р-ну пропонує роботу:

адміністратор ресторану

Вимоги:

- досвід роботи в громадському харчуванні не менше 1-го року,знання стандартів якісного сервісного обслуговування, приємна зовнішність, комунікабельність,акуратність, відповідальність, ввічливість, вміння згладжувати конфліктні ситуації, правильна вимова.

Обов’язки:

• складання меню

• зустріч гостей;

• навчання персоналу

• організація та контроль роботи персоналу.

Умови:

- робота по цп договору;

- ЗП - до 3000 грн;

- робота за графіком.

Офіціант

Вимоги:

- молоді, без досвіду роботи, приємна зовнішність, комунікабельність,акуратність, ввічливість, стресостійкість

Обов’язки:

• сервіровка столів

обслуговування клієнтів;

• надання допомоги при виборі страв та напоїв;

• організовує розрахунок клієнтів.

Умови:

- договірна робота;

- ЗП - 4% від виручки;

- робота за графіком

Пропонуємо роботу всім, хто прагне працювати.

тел.067-333-80-50 директор Олеся Миколаївна

ел. пошта [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опана, там так багато клієнтів, що я просто не уявляю звідки ви людям взагалі платитимете хоч якусь зарплату, і ще одне ніхто вам з луцька туди на роботу їздити не буде, за такі гроші...

Раз іхав, з Рівного, зупинивсь , дай думаю зайду купити води бо спрага прихватила, і я офігів, в мене почалася ігра в поісках персонала, або дом з прівідєніями, клієнтів ноль, і це літом було, ніодної живої душі, персоналу небуло, ходив бродив, через 2 хвилини найшов персонал в якійсь підсобці, винести невеликі речі з садиби можна було без проблем))) Місце то глухе , ніхто туди не їздить, тому в зарплату не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то певно помилка

зп від 3000 грн.....

а 4% від виручки це від загальної місячної виручки ресторану??

Дивно якось... не вірю шо в прилеглих селах немає людей які б зголосились на працю.... певно якась причина того шо шукають аж з Луцька....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аж з Луцька....

А що на борді людей не з Луцька немає? Важко догадатись? В ківерцівському районі теж інтернет є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то певно помилка

зп від 3000 грн.....

Ти шо смієшся, яке від 3000грн, де вони тобі їх знайдуть? аби хоч до 3000 платили аби хоч дві виходило, в них клієнтів нуль, 1-3 в тиждень, готель пустує ніхто в готелях тепер не ночує якщо до міста 35км, навіть якщо зняти номер для сексу на один раз і то далеко їхати, та садиба пустує вже не один рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...