Jump to content

Побили в вхідних дверях вічко


Chyprunka

Recommended Posts

Дивлюсь з дитиною мультики, тупий удар в вхідні двері і тупіт по сходах (живу на першому поверсі все чути), дружина виглянула в вічко - каже хтось грязюкою в двері кинув, виходжу на двір - нікого, придивився до дверей на вічку грязна пляма - почав стирати, а вічко побите, тобіш хтось підійшов і точно садонув по вічкові каменюкою...

Ні з ким не сварився з сусідів, вродь взагалі ні з ким не сварився...Та кому взагалі захотілось би такою фігньою страдати?

І тепер сидю і стрьомно жінку з дитиною вдома саму оставляти. Чи то вже параноя?

Link to comment
Share on other sites

Дійсно дивно. Чому саме вічко? Три варіанти: просто хулігани; збираються сусідів пограбувати або вам самому варто бути на стрьомі. А може і я параноїк як ви, але обережність рідко буває зайвою:-)

Link to comment
Share on other sites

Такое, без причины - только признак дурачины....

Да не волнуйтесь вы так, все будет хорошо, замените глазок и забудьте.

А ребенок не с кем из одноклассников не поцапался? Или маленький еще :)

Link to comment
Share on other sites

Дійсно дивно. Чому саме вічко? Три варіанти: просто хулігани; збираються сусідів пограбувати або вам самому варто бути на стрьомі. А може і я параноїк як ви, але обережність рідко буває зайвою:-)

а от сусідів по суботах якраз і небуває вдома, принаймні так дружина сказала

п.с та я й сам щось їх по вихідних дуже рідко бачу

Link to comment
Share on other sites

тупі малолєткі

а ми колись дзвонили і втікали...

можливо й так, така розвага в дітей з підїзду теж була, але я не звертав уваги і їм мабуть набридло, але пізновато для дітей, хоча може бути і "нове дихання"

Link to comment
Share on other sites

Вибачте,але не зовсім зрозуміла,що Ви хотіли почути,створивши цю тему? Чи є у Вас параноя? :0162:

Згадався анекдот:

- Чувак, прикінь!!! Приходжу я до дому, а в мене кіт на гітарі грає!!!

- Може в тебе білочка???

- Ні, ну ти шо взагалі дебіл??? Думаєш я кота від білочки відрізнити не можу??? :_07:

Link to comment
Share on other sites

а в мене сусіди зверху любили подьоргати дверну ручку, перевірити чи зачинені двері. кожен раз, коли піднімались по сходам-дьоргали. вгадати хто з них було складно-біля дверей же днювати не будеш. але точно зверху, бо з під'їзду ніхто не виходив і як правило слідом гепали двері наверху.

для чого?-для мене це досі питання-загадка. ну, припустимо, було б відкрито, ну зайшов би, а що далі? вкрав чи мене вбив, а потім вкрав щось? чи просто зайшов привітатись?

да і вибір диваків невеликий-наді мною АЖ 4 квартири і це точно був хтось один з них.

так само спонтанна ремонтна активність в 4-5 ранку. себто раз гепнуло (кинув гантелю чи стукнув молотком) і затихло. це мені сусіди так мстились за те, що мама з ними сварилась, що вони в БУДЕНЬ, В ЧАС НОЧІ вставляли нові двері, само собою, п'яні. і то вони так мстились кілька років, по кілька разів на тиждень. раз гепнуло-всіх розбудило, і нашу квартиру, і в тому числі їхніх сусідів. але ж нічого не докажеш, гепнуло раз і більше не гепало. далеко не найприємніше відчуття, коли просинаєшся в холодному поту, бо звук як наче тобі в голову шось гепнуло.

а ще в нас був кавалєр невизначеного віку ("по пятьдєсят" в усіх смислах), який завжди з друзями ходив наверх по самогонку, часто помилявся поверхом і інколи ночував на прольотах і навіть у нас під дверима. Я неодноразово його ногою вниз скочував. А одного дня до мене у двері постукала сусідка зверху і сказала шо якийсь дядя Коля помер і вони збирають на похорон гроші. Після довгих розпитувань хто то такий виявилось, шо то той самий алкаш і він замерз в снігу, не доповзши до під'їзду. Я коли взнав, то захлопнув двері під самим носом. Само собою, теплоти стосункам з сусідами зверху не додало.

вазони виставити з балкона не могли-вони чи то сцяли на них, чи то виливали якісь гадощі. добре, хоч балкони були засклені, то все по вікнам стікало. коли помиєш підлогу на площадці і проходило чмо зверху, то слідом за собою лишало смачний харчок. крали килимки, вночі хтось у двері стукав і тікав. коли поставили двері металеві-деякі сусіди їх не закривали, а алкаши з сусідньої розливайки (яку нарешті закрили) ходили сцяти в наш під'їзд. апогеєм було два випадки-коли трахались наркомани (хлопець з дівчиною) і казали "проходьте мимо, шо палите на нас". і другий апогей-коли якийсь з алкашів (коли вже встановили двері), певно назло взяв і насрав по всьому парадному (розброс в сранині-кілька метрів!!!). чи, може, їх була група і срали разом-не знаю.

про спалену пошту і повідкривані листи особистого характеру (розпечатані і прочитані, спалені, порвані, палені) я вже навіть промовчу.

коротше, це я тут коротко про своє мешкання на 33му розповів, але воно безпосередньо має відношення і до вашої справи.

знайомі колись теж на 1 поверсі жили і їм вікно куском труби розбили (кинули). 2 річну дитину до заїкання налякали. це в районі 26 школи було.

власне, це хтось із ваших сусідів, або тих хто "обітаєт вокруг"-алкашня, наркомани, просто довбойоби і малолітки. не зважайте, замініть глазок та й усе. але в ідеалі, якшо перший поверх-то як мінімум міцні броньовані двері з непростим (некитайським) замком і вварені решітки на вікна. так шоб ні до вас влізти, ні від вас вилізти.

Link to comment
Share on other sites

Bit, ох ти ж йо...все пізнається в порівнянні

значить не в мене одного параноя :)

просто 1 поверх і хтось напастой ручку дьоргає, особливо коли я відпочиваю в квартирі тиша аж тут йопт йрясь і ручку тяпнули коли ти знаєш шо ніхто неприйде а коли підірвався з ліжка то такиц дьор шо напевно і в книгу гінеса можуть попасти

ше замітив шо мій китайський вже котрий замок знову розтр...й, добре шо хоть дорожчого брав (плоский двосторонній) то майже рік протримався

отакі то приколи бувають

Link to comment
Share on other sites

Може хоч би вебку на вікно поставити або біля дверей замаскувати щоб писала. Бо я в себе планую чотири камери повісити. Бо всяка херня стаеться. От вчора дибіли знака збили і бухі поїхали далі. Але на скільки знаю зранку їх приняли і автомайдан допоміг і ДАІ. Так що подумати над питанням безпеки своеї оселі варто подумати зайвим воно ніколи не буде.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...