Перейти до змісту

Де поремонтувати навушнки "вкладиши"


fishka87

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Шукаю хорошого майстра чи майстерню які можуть якісно та акуратно полагодити навушники вкладиши.

Суть проблеми : навушники Sennheiser. Справно прослужили рік. Потім при користування почав "гаснути" звук в лівому вусі. Спочатку списали на несправність телефону, та спробувавши навушники в інших пристроях зрозуміли що проблема саме в них.

Тепер взагалі звук в их став ледве чутний. Навіть якщо взяти на максимум то ледве чути музику.

Навушники зберігаються акуратно - ніколи не замотані у вузол. З дефектів є невеличка задира на шнурку, але такими вони були від дня покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить навушники вкладиші? Такі що в вухо вставляються, типу вакуумних чи що?

Найчастіше це є обрив дроту, можливе замикання між дротами (рідко). Можливо обрив у штекері, якщо є регулятор гучності - обрив можливий там, ну і обрив навушника. Обрив дроту десь посередині досить рідкісний.

Якщо є хто зі знайомих з тестером і паяльником то зверніться до нього, бо ремонт такої речі тільки трата часу за невеликі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить навушники вкладиші? Такі що в вухо вставляються, типу вакуумних чи що?

Найчастіше це є обрив дроту, можливе замикання між дротами (рідко). Можливо обрив у штекері, якщо є регулятор гучності - обрив можливий там, ну і обрив навушника. Обрив дроту десь посередині досить рідкісний.

Так, ті що в вухо в ставляються.

Регулятора гучності нема.

Спробуємо визначити чи є розрив. Дякую за пораду.

Власне кажучи просто людину з паяльником не хотілося б...Річ дуже дорога, і хочеться щоб ще прослужила, та й щоб вигляд не спортили. Бо вже одні мені так напаяли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хахахахаха, точно така ж проблема (на тому тижні теж стався капєц моїм 175 сєнхам)

прокористувався рік і "накрився" один вкладиш

сходив до майстра, сказав що діло в конекторі 3,5 мм (хз, як він по науковому називається)

пішов купив конектор за 17 грн в магазині "Кобза" (напроти прикордонників), батя припаяв ... працювало пару днів все ок, тільки потім знову там шось надірвалось і треба паяти... прикол в тому, що кабель дуууже тонкий і ніжний, а конектор великий і важкий... Ну ви розумієте. Треба зробити якесь додаткове кріплення, щоб не рвалось. Думаю може після пайки клейом залити, чи ше шось..

я не знаю, що саме у Вас сталось. Но в мене от так от!

ПС. Сєнхами 175 користувався цілий рік. Не скажу що прям дуже акуратно, но в день "поломки" ТОЧНО не наносив їм ніякого урону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС. Сєнхами 175 користувався цілий рік. Не скажу що прям дуже акуратно, но в день "поломки" ТОЧНО не наносив їм ніякого урону.

Вот і ми акуратно користувались а що сталось незрозуміло (

Але вже було колись таке з навушниками старими. Перший раз припаяли, потім я паяла сама кожен тиждень-два. З часом це набридло, та і звук був поганіший ніж до ремонта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...