Перейти до змісту

Де у Луцьку продають рулонами дешевий наждак?


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Чув десь в районі ГПЗ чи десь в ту сторону є фірма, котра продає наждачний папір на тканинній основі рулонами. Мені б контакти до неї чи адресу чи телефон. Хто що чув чи знає, буду вдясний за допомогу.

Пи.Си. треба до 100м довжини, шириною до 80см рулон зернистістю від 100 до 120.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В гаражах на К-Карого навпроти Мавекса є Юра, який оптом продає ручний інструмент і розхідник(круги, свердла і т.п) він колись возив Запорізьку шліфшкурку в рулонах, знайду номер скину в ПП, або заїдьте в кооператив, там його всі знають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В гаражах на К-Карого навпроти Мавекса є Юра, який оптом продає ручний інструмент і розхідник(круги, свердла і т.п) він колись возив Запорізьку шліфшкурку в рулонах, знайду номер скину в ПП, або заїдьте в кооператив, там його всі знають

Буду вдячний за номер, але то є фірма, котра профілюється на цьому, оптом торгує і т д.

Мені нема різниці де брати, головне ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щось номера так і не скинули :(

Актуально, готовий купувати на постійній основі, або ж зробити велике замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив в дядька на базарі наждачка рулонами стояла. Точка на Карпенка, в другому ряду, якщо йти від Юванта, то десь 3-4 зліва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую велике, а то якраз зараз хлопці останні шматки юзають, завтра ппц буде без наждачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...