Перейти до змісту

Шукаю порад у виборі зварочного апарату


slk35

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім!

Хочу купити електрозварку інверторного типу. Буде використовуватись в дома у господарських цілях, тобто купується не в комерційних цілях. Розраховую на бюджет до +/- 1500грн.

Власне, суть питання полягає у виборі виробника. Хто краще орієнтується в даній темі, порадьте, на які апарати варто звернути увагу.

Завчасно дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене САС-97И25Б , рекомендую. брав на базарі за 1350 грн, коли долар був по 12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 1500 то буде китайський паяльник, а не інвертор.

При старому курсі, непоганий турецький апарат ASKAYNAK EXPRESSWELD вартував біля 3000 грн (зараз 4К), працював прекрасно, мав чесні 160А.

Тому раджу трохи розширити бюджет.

REVERS, те що дядько пече голий швелер, зовсім нічого не показує, от приварив би він його до балки на котрій все те барахло лежить, показати шов ближче, погепати молотком кілограмовим, щоб побачити міцність зварювання...то геть інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік тому купив Kaiser 250, як і у вашому випадку для домашніх потреб. Ціна була 1100грн. Задоволений. Мій старший брат зварювальник, час від часу бере на роботу-каже, що апарат нормальний. Стосовно китайського паяльника - майже все вироблене в Україні такого типу обладнання зібране все одно з китайських комплектуючих. Мій відгук такий - а вибирати Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую REVERS, нормальний апарат Дніпро-М, в селі декілька чоловік купили, задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене САС-97И25Б , рекомендую. брав на базарі за 1350 грн, коли долар був по 12.

В мене такий самий апарат. Цілком задоволний. Підварював глушник автомобільний, хоча деякі спєци казали, що те треба робити тільки полуавтоматом. Варить навіть тонку бляху, тільки електрод брати двойку і відрегулювати силу струму. Для господарства дуже корисна річ. Купив ще коли доллар був по 8 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім, хто відгукнувся, дякую за поради.

Вчора спілкувався зі знайомим зварщиком, який вдома користується Дніпром-М 250. Зварщик працює на ДПЗ і має з чим порівнювати, казав що даний апарат залишає тільки позитивні враження. Та й тут люди радили саме цю зварку, тому і зупинив свій вибір саме на Дніпро-М 250, вже купив, поки все супер)).

Зараз коштує 1800грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...