Перейти до змісту

Шукаю майстрів (токарів/зварщиків) для виготовлення нехитрого станка за кеш


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати шліфувальний станок такого типу:

http://ptk.org.ua/DS200.html

або ж такий:

http://trio-market.com.ua/shlifovalnye-stanki-po-derevu/kombinirovannyj-shlifovalnyj-stanok-scheppach-bts-900.html

Але побачивши ціну - плакати хочеться, якби ж якість була нормальна це ще ладно, а то люфти, зазори, все сиплеться, гівно короче китайське.

Чому саме такого плану? Маю на озброєнні станок потужністю 3,5кВт, котрий працює майже постійно, по-перше це затратно по споживанню ел.енергії (3,5кВт станок + 1,5кВт витяжка = 5кВт/год * 7год/день=35кВт), а по-друге там довга стрічка (занадто довга) що травматично сказується на пальцях працівників (тепер працюють у рукавичках, але вони швидко витираються). Тому саме для дрібних деталей потрібно слабеньку шліфовку (до 1,5кВт, витяжку слабеньку 700 Вт маю) щоб зручно було шліфувати дріб'язок, ел. споживання до мінімуму звести.

Значить тепер конкретно що потрібно зробити:

1) виточити 2 вали діаметром від 5 до 10см та довжиною до 20см (розміри +/-, наждак буде підбиратись до готового станка, так що тут довільно). Один вал набити потрібно на двигун, другий має бути на осі з підшипниками (на обох кінцях оськи повинна бути різьба для фіксації, натяжки і т.д.)

2) зварити з уголків корпус (станіну) для кріплення всього

3) з металу зробити столєшніцу під наждак та корпус на який ті ролики з двигуном (можна й ремінна передача) буде кріпитись.

або ж, якщо зможете, то наглядно по фотографії що прикріплені, один з варіантів

Розумію що це легко писати та говорити, але якщо хто зможе таке зробити станок нормально то за гонорар домовитись можна + всі комплектуючі придбати чи на металобазі чи Ваш матеріал, без різниці. У будь-якому випадку вийде краще ніж той фуфєл китайський

post-9398-0-32263700-1412018326_thumb.jp

post-9398-0-70567800-1412018336_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш два вальцы від колишньої стіралки (були раньше такі для віджиму) набазарі підбераєш підшипник без проблем такі є.

Я мотор поставив отдельно зробив через шківи можна підібрати обороти. шліфує люкс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш два вальцы від колишньої стіралки (були раньше такі для віджиму) набазарі підбераєш підшипник без проблем такі є.

Я мотор поставив отдельно зробив через шківи можна підібрати обороти. шліфує люкс.

Варіант непоганий, але у мене немає часу цим займатись, далі то треба зробити надійно, оскільки загрузка буде до 8год/день 6днів в неділю. Гума за оік чи менше зітреться, знову шукати щось треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот фото я думаю по такій лекше його зробить тай варянт надьожний. найдеш майстрів дай знати може й мене зацікавить, 2шт. дешевше вийде.

post-23520-0-41313700-1412098636_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот фото я думаю по такій лекше його зробить тай варянт надьожний. найдеш майстрів дай знати може й мене зацікавить, 2шт. дешевше вийде.

Тож само, тілько тут двигун валом виступає. Мені отих ''пантоф'' та додаткових якихось захистів непотрібно, 2 вала, стіл та двигун в кучі зліпляні і вуалч, мої потреби задоволені. Як знайде майстра, котрий зліпить мну щось подібне, дам знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот фото я думаю по такій лекше його зробить тай варянт надьожний. найдеш майстрів дай знати може й мене зацікавить, 2шт. дешевше вийде.

Знайшов такий от станок у Ів.Франківську, за б/у станок дядя 500 євро хоче, тільки там захист ще є та патрубок на витяжку. За такою схемою важко буде, там станина чугунна, а токарі з уголків швидше за все робитимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500е це дофига. Даю ссилку на відео http://smotri.com/video/view/?id=v2330703145e Варьянт вроді непоганий всьотакі 3\1, тільки зробити можна акуратніше і ленту ширшу поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже поикинув сам що то буде вартувати, 2 роліка на осці з підш по 200грн кожен, двіжок 600грн, шків 30грн, угольніків десь на 200 грн (стіл і корпус станка), кнопка пуска на 380 десь 30 грн, провода дето на 50 грн, фурнітури на 20-50 грн, столєшніца в мене є, виріжу болгаркою стільки скільки треба, а так десь до 100грн буде, якщо купувати на металобазі не тонше 5мм.

Ітого десь в 1500 вкладуся ''палюбом'' в матеріали та з недільку кулупатиму (якщо неспішно), а так реально то на 2 дні роботи якщо чітко знаєш що куди, який розмір та є всі деталі котрі потрібно.

Пи.Си. Як зроблю то похвастаюсь, кому цікаво буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько, уяви, у мене 50% обладнання хенд мейд. Причина не у відсутності коштів на заводське обладнання, а відсутність необхідного обладнання на ринку (фрезер вільного ходу для пазувальних, фрезерних та долбежних робіт з можливістю швидкої роботи(*) ), або такого як мені треба ще не виготовляють (фрезерно-пазувальний станок особливої конструкції з педалями), або ж фігова якість станків (купив шліфовку з 1.5 тис.євро і пихнув осциляційний механізм із-за дефектів у корпусі, ппц), шліфовок саморобних маю 3-4, заводських мав 4, продав 2, одну повернув ще на стадії розглядання на новій пошті, один, той що самий дорогий, працює без осциляції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже потрохи деталі закуповую, сьогодні-завтра до токаря занесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мотор підійде від 500вт для маленької і до 1.5кв для більшої шліфовки. Оборотів може бути від 1500/хв при діаметрі вала в районі 5-8 см і до 3т/хв при валі до 3см.

Якщо оборотів буде більше 3т то палитиме заготовку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...