Jump to content

ДТП з постраждалими


Tsygankova

Recommended Posts

Всім доброго вечора!

Ситуація така: 29 липня в смт Ратно Волинської обл. сталось дтп. Двох хлопців 19 і 26 років збила машина, за кермом якої сидів п'яний водій. Хлопці їхали на мопеді без перевищення швидкості, на своїй стороні. Машина їхала по зустрічній на великій швидкості прямо їм в лоб. Діватись було нікуди, з'їхали на обочину, там і врізались. Один з них зламав руку, другий побив голову і зламав ключицю. Водію - нічого. Був у стані сильного алкогольного сп'яніння. Поки родичі поїхали в лікарню, бігали біля постраждалих, в п'яного водія не взяли ніяких аналізів, бо його мама працювала на швидкій і має свої зв'язки. В протоколі до дтп написали просто: "Водій був у стані сп'яніння". Спочатку родичі винуватця приходили, казали, що заплатять за лікування і т.п. На тому все закінчилось. Коли через день ми до них звернулись, відповідь була: "Зустрінемось у суді".

Я - жінка і сестра постраждалих. Я хочу, щоб порушника наказали, а не оправдали, що й намагаються зробити його родичі за допомогою зв'язків у міліції та суді.

Дуже прошу всіх небайдужих допомогти!!! просто не стикались з такою ситуацією, не знаю, що можна зробити!

З повагою, Ольга

Link to comment
Share on other sites

Вимагати що б сидів у вязниці просто за таких виродківгинуть люди і бувабть випадки фатальні а ім нічого це моя думка і нехочу когось образити випив остав машину і ідь на таксі.

Link to comment
Share on other sites

Треба з такими робити ось так як говориться у цьому класному фільмі

кому не лінь передивіться з 60хв30с по 63хв

http://www.hdkinotea...4842-felon.html

П.С. Я б тільки так і зробив!

П.С.С. А якщо на таке духу мало, то дайте розголос цій справі, першим ділом сходіть на різні телебачення, заяву у прокуратиру!

Link to comment
Share on other sites

1 звернутись в страхову компанію

2 знайти хорошого адвоката

3 брати участь з адвокатом в розслідуванні даного правопорушення

4 написати скаргу на інспектора даі - у зв'язку з тим що він не супроводив на алко. огляд

готуватись до того, що ваших можуть зробити винними оскільки мопед ,мабуть, не зареєстрований, прав категорії а1 не було та страхівки)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...