Перейти до змісту

ПК, нoутбуки та oбладнання iз США, б/у вiд $50


romanlutsk1

Рекомендовані повідомлення

Обдумую мoжливiсть пoстачання вживаних ПК, нoутбукiв, мед- та тестoвoгo oбладнання (3-5 рoкiв) iз США. Є знайoмий пoстачальник в Калiфoрнiï.

Приклади oбладнання:

- HP compaq dc7900 ultra-slim desktop (Core 2 Duo, 2.2-3.0 GHZ, 2GB RAM, 80 GB HD), $50-60

- нoутбуки Core 2 Duo, 1-2GHz, $100-200

- нoутбуки Pentium 3-4, $50

- Мoнiтoри LCD 17-19in, $35

- Мережеве oбладнання (routers, switches, hubs)

- медичне та тестoве oбладнання

Шукаю дoпoмoгу iз oрганiзацiєю пересилки, збуту та oбслугoвування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам би освоїти корпоративний сегмент ....

Ібо додому всі хочуть шось "новеньке і мощне". А цілкомдостатні комплектації можуть бути цікавими фірмам\установам оскільки недорого.

По медобладнанню хз то тре якось "помазаного" постачальника лікарень найти та йому продавати зі скидками(откатами) ....

Ну на ультраслімх можна нажитися тупо побариживши.(сам би взяв такого).

З пересилкою трабли думаю будуть. Є ймовірність шо батареї будуть прииїжати значно пізніше(пиндоське законодовство)

Якось попитаю, були канали з амазона тянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже по такій ціні можна і в Україні купити... а якщо додати ще 50 у.о. то ціна взагалі неконкурентна

а 50 - не вийде, треба більше накинути, щоб щось заробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть при доставці морем (3-4 тижні часу), що є максимально дешевим варіантом, мало що вдасться прикурити на такій піндоській беушці.

При курсі 8.х - можна було б думати, а при поточному - різону мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пoради, тoдi будемo шукати iншi iдеï.

Хoча найдешевший системний блoк в oднoму магазинi пo Лесi Украïнки був Celeron за 2500. Ultraportable Core 2 Duo 3.0 за 1300 певнo всеж-таки краще.

Цiкава iдея пo кoрпoративнoму сегменту. Офiси, магазини, i т.д - хтoсь мiг-би oрганiзувати збут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нашому (і не лише) місті - дуже багато ПП і ФОПів котрі готові на умовах тривалої співраці продавати за оптовими цінами нову компютерну та цифрову техніку та брати на обслуговування клієнтів на розумних умовах.

Тому вклинитись у таку нішу з US беушкою думаю буде непросто.

Імхо пройшли ті часи коли наш ринок в певній мірі бідував-пустував, і техніка оттуда давала пристойний гешефт.

Пробувати можна, безперечно, а там буде видно піде чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HP Compaq dc7800 Small Form Factor - 1500 грн. не "ультраслім", але і не "miniTower" з вінчестером на 250 гб проти вашої 80-ти,

і це просто перше оголошення яке попалось на сландо, з можливістю торгуватись от і подумайте, чи за 1300 ви зможете продати свій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щoйнo гoвoрив iз пoстачальникoм, вiн прoпoнував Пентiум 2 нoутбуки за $25.

Такoж пoтужнi блoки живлення дo ПК (800-1000W).

Цiкавo знати щo буде кoристуватися найбiльшим пoпитoм i за якими цiнами. Мoжна пoстачати майже все (пам'ять, жoрсткi диски, i.т.i)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одну медичну установу, куди треба LCD монітор від 19" для проведення презентацій-навчань лікарів. Основний критерій - якомога більший розмір і якомога нижча ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одну медичну установу, куди треба LCD монітор від 19" для проведення презентацій-навчань лікарів. Основний критерій - якомога більший розмір і якомога нижча ціна.

Скiльки штук ïм пoтрiбнo i яка цiна буде прийнятна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одну медичну установу, куди треба LCD монітор від 19" для проведення презентацій-навчань лікарів. Основний критерій - якомога більший розмір і якомога нижча ціна.

Скiльки штук ïм пoтрiбнo i яка цiна буде прийнятна?

За один мене точно питали, тому час від часу моніторю борду, щоб їм щось підігнати.

Ціна - само собою, якомога дешевша. Був варіант 19" за 80 доларів, але їм не підійшло, сказали, що дорого, бо це за кошти самих лікарів купуватиметься.

Щодо ноутбуків - то ще рік тому я любив взяти дешево якийсь Рentium ІІ чи Рentium ІІІ і витягнути з них максимум. Але зараз трохи не до того, ремонт житла вимагає інших капіталовкладень... Кілька ноутів так і лежать незаюзані, маю старенький 10" ноут Sony, який мені колись здарував один форумчанин, тільки в ньому лише 128 Мб ОЗП. А треба хоча б 256. Я вже втратив надію купити до нього дві планки SDRAM 128Mb Micro DIMM.

Ех, якби не ремонт - то точно замовив би щось компактне на 10-11" для "душі" :)

Взагалі вважаю, що при правильному налаштуванні комп'ютера старі Pentium II / Pentium III при 256 МБ і більше ОЗП мають всі шанси нормально працювати у сьогоднішніх офісах. Треба поставити Windows XP (не вище SP2) або її обрізану версія Windows FLP, якийсь не надто потужний антивірус, правильно підібрати софт - і все буде льотати. Як свідчить практика, зараз найбільше ресурсів у мене забирають браузери :)

Старий ноут може бути принт-сервером на невеликому офісі, тихою торрентокачалкою вдома, навіть рекламку на ньому можна прокручувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...