Перейти до змісту

Допоможіть вибрати материнку


Рекомендовані повідомлення

Привіт усім, питання-порадьте яку мамку взяти і память до неї?

проц Core2Duo E6550, память бажано не менше DDR2 800 Mhz

мамку хочу тільки ASUS(хотілося б щоб були оптимальними ціна-якість, відео не потрібне,необхідно SATA II, надійність, перспективність для розгону і апгрейду)

Зараз дивлюся на P5K, P5K-SE, але розгляну всі варіанти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно дивишся. Але якщо розганяти- то краще брати на тому ж чіпсеті але deluxe чи premium.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P5K нормально і сердито :) .

В Р5К в розгоні проблем нема, в самого зараз така мамка стоїть ,і все ок... Але от проц 6550 сильно не розженеш, із за малого множитєля ( х5-х7).

Коли в мене був такий проц я його максимум на шо сумів розігнати , то на 3150Мгц. При Вus Speed - 450Мгц ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це значить в цих мамках? - * The chipset officially supports the memory frequency up to DDR2 800MHz. Tuned by ASUS Super Memspeed Technology, this motherboard natively supports up to DDR2 1066MHz

Please refer to www.asus.com or user manual for Memory QVL.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротко...Ця материнка природжено підтримує память аж до DDR2-1066MHz. Тоєсть якщо всунеш таку память, то вона буде робити на 1066MHz ;)

ЗИ. Але в настройках біоса мона виставити і DDR2-1333Mhz, головне щоб сама ОЗУ цю частоту тримала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе в БІОСі є на память частота 1066 чи тра якусь утіліту (Tuned by ASUS Super Memspeed Technology)

і ще-чим ці дві мамки відрізняються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в біосі є 667,800,833,1000,1067,1111,1333. Ніякої утіліти ненада, просто якщо память підтримує велику частоту, в біосі мона її виставити вручну.

P5K підтримує Crossfire і має контролер 1394, P5K SE його немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоїть 2х1Gb ось такої памяті Patriot PEP21G6400LL

Це оверська память має два ЕРР профіля може робити на 800МГц з таймінгами 4-4-4-12 або на 1000МГц з 5-5-5-15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...