Перейти до змісту

продам косметику польської фармацевтичної фірми ziaja


olenia

Рекомендовані повідомлення

Я маю трошки косметики польської фірми ziaja. Сама їх випробувала і, коли буваю за кордоном, привожу собі і своїм багато всього. Загалом, фірма створена фармацевтами, які дуже люблять побавитися з різними натуральними компонентами. Виходить дуже навіть добре. Ну і ціна також заохочує принаймні спробувати.

Оскільки я хочу налагодити більш систематичний продаж цього діла, зараз маю в запасах ось такі штуки:

1. Крем-мило для душу з кашемиром (500 мл) - 29,00

2. Крем-мило для душу з екстрактами шовку (500 мл) - 29,00

3. Крем-мило для душу з аргановим молочком (500 мл) - 29,00

Штукенції мають гарний запах, добре піняться, не сушать - що ще треба :)

З тої ж серії маю креми для рук:

1. Крем для рук з кашемиром (100 мл) - 13,50

2. Крем для рук з екстрактами шовку - 13,50

3. Крем для рук з керамідами - 13,50

Креми легенькі, швидко вбираються, підійдуть для тих, в кого нормальна шкіра. Якщо хочете щось жирніше - можу замовити :)

Ну і для діток маю такі штукенції:

1. Дитяча паста для молочних зубів з смаком жуйки! (50 мл) - 20 грн

2. Шампунь з ароматом коли (300 мл) - 26,00

3. Шампунь з ароматом жуйки (300 мл) - 26,00

4. Шампунь-пінка для ванни з ароматом ванільних тістечок і морозива (чи навпаки) (400 мл) - 28,00

Вони так пахнуть, що важко не з'їсти!

Ну а загалом, можете замовляти все з цього сайту. Ціни вийдуть точно нижчі, ніж в Україні (тут є невелика частина продукції), а інколи навіть нижчі, ніж в Польщі - ziaja.com

Замовлення можна робити по телефону 063 422 33 43, або на електронку [email protected], чи тут. З задоволенням надам інформацію про продукцію, яка вас зацікавить.

Фотки можна глянути тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

up:

тут можна глянути дещо новіше: серію для жирної і проблемної шкіри, серію для сухої шкіри, для підлітків тощо:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Увага-увага, я все посортувала-повпорядковувала і тепер ви можете слідкувати за новинками косметики Ziaja тут https://vk.com/ziajaukraina або тут https://www.facebook.com/ziajaua

Лайкайте, слідкуйте за новинами, замовляйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...