Перейти до змісту

Проблема Hellp!!!!!!!


vanus

Рекомендовані повідомлення

Привіт в мене проблема така.

Я без проблем синхронізую ПК з телефоном Нокія (6680, 3230).

Тобто Поставлена сюїта і комп бачить девайс.

Тобто в "Диспечери устройств" є розділ "Wireless Communication Devices"

де зявляються такі устройства на базі Nokia 6680 як "GSM modem", "USB Phone parent" і т.д.

Драйвера Вінда тіпа бере з Віндовс апдейт (але хто його знає :-) де вона їх бере)

Коли ж я підключив вже третій по рахунку телефон віндовс як завжди почала встановлювати для нього дрова, зявилось розділ "Wireless Communication Devices", почалась стандартна програма установки драйверів, зявився девайс Nokia E65, і ВКІНЦІ --- повідомленння що Произошла ошибка при установке устройства. Єто имя уже используєтся в качестве имени служби или виводимого имени служби. Для закрития мастера нажмите кнопку ГОТОВО. Все капец.

Доречі на компі де ще не стояло ніколи сюіти (читай не проводилась синхронізація) все працює з цим телефоном.

Як це можна в реєстрі легким хірургічним втручанням вирішити цю проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А PC Suite якої версії стоїть? Можливо потрібно поставити новішу версію. В мене колись так було.

Ти як з'єднуєшся, через дата-кабель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если пользуешь ЮСБ кабель, то сначала снеси предыдущую инсталяцию устройств, потом воткни кабель в другое ЮСБ гнездо и заново установи. была такая же трабла, когда Винда замапила мне блютуз на один из портов ,а я в него воткнул ИРДу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті доконав гада. Дякую всім.

Спочатку в черговий раз грохнув сюїту що йшла разом з телефоном.

перезагрузився.

Деінсталював все що звязано з синхронізацією і таке інше в "Установка и удалениє програм"

Скачав з сайта нокія конкретну сюїту (з вибором телефона)

перезагрузився.

поставив сюїту.

підєднав

все заворушилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в самого часто почала виникати подібна проблема, коли підключаю смарт до компа через кабель, то з'єднання настирно не бажає встановлюватись. Доводилось пару раз перезавантажувати і вінду, і смарт, один раз перевстановив прогу - трабли тимчасово зникли. Зараз для закачки файлів на телефон і навпаки користуюсь кардрідером на ноуті - і проблем менше, і швидкість закачки набагато вища.

Є ще можливість з'єднання через bluetooth, проте копм відмовляється бачити телефон, короче ніяк не можу настроїти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...