Перейти до змісту

Шукаю Роботу!


kalyanuc

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу , бажано на будівництві. Повнолітній - 20років Є не офіційний досвід роботи на різних стройках. Навчаюся в ВПУ 2 на 4-му курсі (заочна форма навчання), спеціальність інженер-будівельник (є також спеціальність штукатур-маляр). Можна пропонувати виїздну роботу по Волинській обл. або в інші області(понеділок ранок виїзд на роботу , п'ятниця ніч приїзд).Роботу в росії не пропонувати.

Мій номер - О99 - 425 - 18 - 57 (Коля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знову актуально.

Тільки підсобником не пропонувати за 100-120 грн в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально. Потрібна дуже робота, байдуже яка, якщо це:

1.не офіційна

2. з/п в кінці тижня, або щодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально. Потрібна дуже робота, байдуже яка, якщо це:

1.не офіційна

2. з/п в кінці тижня, або щодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову актуально. Бажано щоб зарплата була в кінці робочого дня, або в кінці тижня. Працював з бордівцев Tatarin, на роботу зі мною не скаржився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально. Дуже потрібна робота. Згідний на любу роботу( в розумних межах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально. Дуже потрібна робота. Згідний на любу роботу( в розумних межах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора чуркі обривали горобину на деревах в парку. приїхали машиною за 40 хв повна машина горобини. робіть висновки і приступайте до роботи. пункт прийому біля адреналіну здається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взнавав, але ні дякую. Якось бажання немає 2 тижні працювати безкоштовно(випробувальний термін), та ще добиратися дуже-дуже погано з 40-го в Рованці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кінці серпня буду мати змогу поїхати за кордон на роботу(Планую їхати не менше як на 7-8місяців). Тому може хтось набирає групи на роботу, чи може знає людей які возять (Якщо Польща - то або сезонна робота в селах, або на будівництво, а якщо інші країни то пропонуйте все). В расею на роботу не пропонувати ( навіть якщо там буде зарплата 10.000$ в місяць :_07: ).

Хто допоможе буду дуже вдячний!!!

Мій номер - О99 - 425 - 18 - 57 (Коля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову актуально!

Вийшла помилка в резюме "спеціальність інженер технік-будівельник"(до інженера-будівельника потрібно ще навчатися ~4 р.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кінці серпня буду мати змогу поїхати за кордон на роботу(Планую їхати не менше як на 7-8місяців). Тому може хтось набирає групи на роботу, чи може знає людей які возять (Якщо Польща - то або сезонна робота в селах, або на будівництво, а якщо інші країни то пропонуйте все). В расею на роботу не пропонувати ( навіть якщо там буде зарплата 10.000$ в місяць :_07: ).

Хто допоможе буду дуже вдячний!!!

Мій номер - О99 - 425 - 18 - 57 (Коля)

Включаюсь в групу.

Сергій - 066 408 46 14, 098 109 15 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Шукаю підробіток, бажано на будівництві. Зможу працювати до 30-31грудня без вихідних. Оплата бажано 1-2рази в тиждень. Якщо робота підсобника то оплата мін.130-150грн в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кінці серпня буду мати змогу поїхати за кордон на роботу(Планую їхати не менше як на 7-8місяців). Тому може хтось набирає групи на роботу, чи може знає людей які возять (Якщо Польща - то або сезонна робота в селах, або на будівництво, а якщо інші країни то пропонуйте все). В расею на роботу не пропонувати ( навіть якщо там буде зарплата 10.000$ в місяць :_07: ).

Хто допоможе буду дуже вдячний!!!

Мій номер - О99 - 425 - 18 - 57 (Коля)

Включаюсь в групу.

Сергій - 066 408 46 14, 098 109 15 30

Є робота в Польщі, пишіть в пп.

Шукаю підробіток до 10 січня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 тижні працювати безкоштовно(випробувальний термін)

Ну, в принципі, випробувальний термін завжди має оплачуватись))) Але поки є люди, які ведуться на такі "випробувальні терміни", то цим будуть користуватись, як кажуть: "Без .... и жизнь плоха")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Знову актуально!

Бажано напрямок будівництва. Можу працювати як і в Луцьку, так і за його межами (Волинська область/західна Україна/Київ). До роботи можу приступити з середи 22.04.15.

Є також відкрита польська робоча віза(до 9.07.15р). Працював в Польщі по спеціальності zbrojarz (Виставлення/розборка опалубки, в'язка арматури, заливка бетону)

Мій номер - О99 - 425 - 18 - 57 (Коля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову актуально!

Бажано напрямок будівництва. Можу працювати як і в Луцьку, так і за його межами (Волинська область/західна Україна/Київ). До роботи можу приступити з середи 22.04.15.

Є також відкрита польська робоча віза(до 9.07.15р). Працював в Польщі по спеціальності zbrojarz (Виставлення/розборка опалубки, в'язка арматури, заливка бетону)

Мій номер - О99 - 425 - 18 - 57 (Коля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знову актуально!

Бажано напрямок будівництва. Можу працювати як і в Луцьку, так і за його межами (Волинська область/західна Україна/Київ). До роботи можу приступити з понеділка 04.05.15.

Є також відкрита польська робоча віза(до 9.07.15р). Працював в Польщі по спеціальності zbrojarz (Виставлення/розборка опалубки, в'язка арматури, заливка бетону)

Мій номер - О99 - 425 - 18 - 57 (Коля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...