Перейти до змісту

Бандерольки….


3DeeeN2

Рекомендовані повідомлення

Ааа моя лень меня погубит :) не хочу идти на почту спрашивать) может тут кто знает

Вот хочу знакомому диск отправить в Россию..

Так подумал в конверт его невпихну :D

Так вопрос его надо как посылку оформлять??? И может кто знает скока это стоит…?

И апше как это делать…. :)

Кто уже отправлял расскажите ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа. ... моя лень меня тож погубит!

хто знає як можна швидко зробити довідку в басейн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляти диски в Росію заборонено. Але, нащастя, не у всіх почтових відділеннях про це знають.

Краще попередньо купити спеціальний конверт для дисків (коштує 1.25грн, в нього штук 10 дисків можна впихнути), запакувати і підписати його вдома. Принести на почту і сказати що хочеш відправити РЕКОМЕНДОВАНИЙ лист з доставкою по авіа. На можливі питання про вміст конверта, не признавайся що там диски.

Коштувати буде гривень 10-15, за тиждень-два дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа. ... моя лень меня тож погубит!

хто знає як можна швидко зробити довідку в басейн?

Ваша лінь вас погубить )))

1. заходиш в лікарнь на Шевченка (3 пов)

2. дістаєш 5 грн

3. паказуєш пузо

4. ідеш щасливо додом із справкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому ему???

это девушка спрашивала...

...справка стоит 5 р. сам проверял)))

без всяких анализов!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В обід робила довідку для басейна. Так , третій поверх, в реестратуру звертатися треба, здала кров, пузо не показувала . 5 грн коштуе .

З басейном трошки накладка, вони з 19 грудня і до після всіх свят різдвяних закриваються на ремонт, і якщо купляти абонемент то треба ходити 4 рази в тиждень, щоб відходити всі заняття. Для мене це забагато аж 4 рази на тиждень , то вони пропонують купляти разовий абонемент (10 грн ) коштуе , а вже після свят можна купити нормальній .

А до чого це я..... просто так, може комусь пригодиться інформація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В обід робила довідку для басейна. Так , третій поверх, в реестратуру звертатися треба, здала кров, пузо не показувала . 5 грн коштуе .

З басейном трошки накладка, вони з 19 грудня і до після всіх свят різдвяних закриваються на ремонт, і якщо купляти абонемент то треба ходити 4 рази в тиждень, щоб відходити всі заняття. Для мене це забагато аж 4 рази на тиждень , то вони пропонують купляти разовий абонемент (10 грн ) коштуе , а вже після свят можна купити нормальній .

А до чого це я..... просто так, може комусь пригодиться інформація

Може пригодитись, але не завадило б знати, про який басейн йде мова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може пригодитись, але не завадило б знати, про який басейн йде мова :smile3:

ПІДТРИМУЮ!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так запитували просто про довідку в басейн , і не уточняли в який

Я почала ходити в цей що на грушевського, але не так все просто, до цієі довідки ще треба пройти дільничого терапевта, а терапевт посилае знімки робити. Так що похід в басейн це куча проблем. Но я не здамся, закінчиться кінець місяця і я дороблю цю довідку. :)

До речі, а де ще в Луцьку є басейни ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...