Перейти до змісту

Оригінал із США! Б/В Навушники SOL REPUBLIC TRACKS HD V10


Честер

Рекомендовані повідомлення

Товариші! Було б просто чудово якби хтось із вас купив мої вуха. Кажу одразу: вони не зламані, не плавали, не стрибали через вогонь, під паяльником не були, носились акуратно в спец. чохлі.

Отже, перейду до опису. То є вуха фірми SOL REPUBLIC. Хто у тому тямить має знати цю фірму. Модель – TRACKS HD V10. Тип ракушки – on-ear. Навушники ці дуже компактні, адже вони дуже класно розбираються: кабель (з дистанційним керуванням) окремо, дужка (до речі дуууже гнучка) окремо і кожен динамік знімається окремо і кладеться в сумочку-чохол. Звук реально крутий! Глибокі баси і шумоізоляція творять чудеса! Детальніше почитайте ось тут: http://solrepublic.com/shop/tracks-hd-on-ear-headphones-with-v10-sound-engine-speakers.html

Навушники купувались у гіпермаркеті Best Buy в штаті Юта, США. Купував я їх за офіційною ціною 140$. Було то цього літа (2013 року). Навушники в ідеальному стані, збереглась оригінальна коробка, яку разом з рештою комплектуючих передам новому власнику.

Причина продажу до сміху проста: треба гроші.) Та і через якийсь нетакий хрящ правого вуха я відчуваю легкий дискомфорт після довгого носіння цих навушників (ПРИЧИНОЮ ТОМУ НЕ БУДОВА РАКУШКИ НАВУШНИКІВ, А БУДОВА МОГО ВУХА). Якось так :)

ЦІНА: 100$ за курсом долара на день продажу/купівлі, заокруглено до цілих в меншу сторону.

Отож, якщо маєте якісь питання чи бажаєте побачити навушники на власні очі і послухати на власні вуха — пишіть, дзвоніть. (Пізніше викладу власні фото)

post-14936-0-97470600-1391126805_thumb.j

post-14936-0-19988600-1391126819_thumb.j

post-14936-0-77056600-1391126831_thumb.j

post-14936-0-09720600-1391126848_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Увага, увага! Відтепер ціна $90 (940грн за сьогоднішнім курсом 10,5)! Ще раз запевню вас, що навушники 100% робочі і не пошкоджені! Повний комплект!

Навушники Sol Republic кращі і дешевші за Monster Beats by Dr. Dre.

До речі, компанією Sol Republic керує рідний син керівника Monster. Така от Санта Барбара. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...