Перейти до змісту

Принтер Epson C86


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Виникла проблема, яку необхідно терміново вирішити, можливо хтось з форумчан надасть пораду.

Є принтер домашній, який простояв без потреби порядка 6 місяців з порожнім чорним картриджем в гнізді.

На цьому тижні виникла потреба надрукувати пару десятків кольорових сторінок, викупив нарешті чорний картридж, поставив, побачив його принтер, почав друкувати. Вроді все нормально друкував, але після друку тестової сторінки помітив, зо все, що я друкував на фотопапері з максимальною якістю надруковано за допомогою трьох кольорових картриджів. А тестова сторінка з настрйкою друку тільки чорним вилазить стерильно білою. Мої подальші дії:

Перевірив дюзи - друкує жовтий, червоний, синій, ні грама чорного чорнила не капнуло навіть на папір.

Продув дюзи - без толку.

Тільки чорнила зазря потратив.

Картриджі використовувались тільки оригінальні.

1. Можливо хтось порадить, як вирішити проблему друку в домашніх умовах.

2. Я варіант 1 неможливий - до кого мона звернутись з цією проблемою, щоб вирішити якомога швидше з найменшими втратами (не по ціні принтера).

3. Хто підкаже, чи можна нормально використовувати СНВЧ в даному принтері, наскільки часто потрібно буде друкувати на принтері з встановленим СНВЧ щоб не засихали чорнила в головці і яку необхідно буде виконувати профілактику.

4. Де можна придбати СНВЧ під даний принтер і сікоко це задоволення буде коштувати.

5. Чи існують неоригінальні картриджі під даний принтер, їх можливу вартість і місце продажу.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...