Перейти до змісту

Шукаємо веб-дизайнера/дизайнера


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

Не буду писати вимоги до знань, бо як показує практика - це туфта.

Наша компанія займається як просто дизайном (mock-up) так і веб-розробкою. Маємо непоганих виконавців але дюже бракує якогось креативного художника.

Цікавить людина з "outbox thinking" як кажуть буржуї, яка б створювала цікаві і неповторні концепти мокапів та сайтів.

Є відповідна посада, але, впринципі, розглянемо і фріланс. Оплата по домовленості і відповідно якості.

За досвід чіплятися не будемо. Єдине що точно цікавить - людина має бути творчою і відкритою.

P.S.: як завжди - пропозиції в ПП. Тема не для обговорень. Немає що запропонувати - просто минайте мовчки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. як з вами можна зв'язатися. Я займась дизайном поліграфії, маю відповідну освіту - Укаїнська Академія друкарства (кафедра книжкової графіки та дизайну друкованої продукції). Зараз освоюю веб-технології, зокрема флеш - анімація та флеш сайти. http://vk.com/video43460273_167265549. Один з прикладів роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду писати вимоги до знань, бо як показує практика - це туфта.

Наша компанія займається як просто дизайном (mock-up) так і веб-розробкою. Маємо непоганих виконавців але дюже бракує якогось креативного художника.

Цікавить людина з "outbox thinking" як кажуть буржуї, яка б створювала цікаві і неповторні концепти мокапів та сайтів.

Є відповідна посада, але, впринципі, розглянемо і фріланс. Оплата по домовленості і відповідно якості.

За досвід чіплятися не будемо. Єдине що точно цікавить - людина має бути творчою і відкритою.

P.S.: як завжди - пропозиції в ПП. Тема не для обговорень. Немає що запропонувати - просто минайте мовчки.

За креативність і цікаві неповторні концепти відсоткі платите?

Скількі років займаєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дизайнерами ще не пробували на відсотках працювати, зазвичай вони погодинно рахують. Та і для відсотків то вже треба щось справді цікаве створити, а такого ще не зустрічали теж :)

компанія на ринку вже років 5 чи 7, навіть не знаю - я в ній менше значно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...