Перейти до змісту

Тренажерний зал


Tani4ka

Рекомендовані повідомлення

Маю намір відвідувати тренажерний зал. :huh: Хотілося б щось таке... жіноче :smoke: (бігові доріки, велосипеди, леді Ді....)... Оскільки паверліфтінг, і аеборіка з шейпінгом мене мало цікавлять! :wacko: Щось таке, щоб мати абонемент на місяць і приходити рази зо 3 на тиждень, коли виходить! :)

Можливо хто підкаже адреси, назви, ціни на абонемент... Все що знаєте (ПО ТЕМІ)! Буду дуже вдячна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поганий зал в "Інтер Атлєтіці" в ГЛОБУСІ. Там в залі два орбітрека, дві бігові доріжки, і ще десь чотири види такого плану тренажерів. По цінах.... якшо ходити три рази в тиждень до 17:00, то це буде коштувати 210 грн, якшо після 17:00- 240 грн. А на рахунок вільного графіка, то наскільки я не помиляюсь: +30 гривень до вищевказаних сум. www.interatletika.lutsk.ua тел.78-83-77

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить для чого ви хочете ходити в тренажерний зал??? Скинути зайві кілограми??? Підтянути фігуру???...

тоді вам скажуть які тренажери і вправи виконувати, і не обов'язково це має бути бігові доріжки....

Спорткомплекс ЕТМ (на Ковельській).

3 рази/тиждень

до 16.00 - 80 грн

після 16.00 - 100 грн

рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорткомплекс ЕТМ (на Ковельській).

3 рази/тиждень

до 16.00 - 80 грн

після 16.00 - 100 грн

рекомендую

А телефончик і точну адресу. Бо ЕТМ - це Електротермометрія, а там територія ого-го...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковельська, 40

тел 4-34-20

2-36-53 шо за телефони я не знаю

тел тренера - Сергій

80506614347

80979496101

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такое ощущение, что уже раз надцатый тема поднимается. а в "Спорте" покурить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 waks і sashok16

дуже дякую Вам за інформацію! В суботу організую похід по вищезапропонованим закладам!

2 Shura

Взагалі то, ще в першому пості я написала "Оскільки паверліфтінг, і аеборіка з шейпінгом мене мало цікавлять!", то обговорення "желєза" і теніс в пості Макса про "тренажерний зал" МЕНЕ НЕ ЦІКАВЛЯТЬ АБСОЛЮТНО!!! І там же уточнила, що основна увага звернена на ЖІНОЧИЙ ВАРІАНТ ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛІВ - бігові доріжки, велосипеди і масажери типу "Леді Ді"!

Так що прийдеться тобі "курити" там самому! B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренажерний зал дійсно непоганий в "Глобусі", а ще є десь під магазином "Сонечко" на проспекті Волі, туди ходить моя знайома, каже що подобається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя дівчина ходить на ЕТМ! Сам бачив все те обладнання і зал - можна ходити! Умови пристойні, ще й за таку ціну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тел тренера - Сергій

80506614347

80979496101

Угу :) А ще - моя ася та e-mail:

420483346

[email protected]

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю намір відвідувати тренажерний зал. :lol: Хотілося б щось таке... жіноче :) (бігові доріки, велосипеди, леді Ді....)...

Жіноче - це поняття широке :D Бігові доріжки, велосипеди, леді Ді - це добре, але головне - грамотна програма тренувань і бажання отримати результат. А результат можна отримати в будь-якому залі при правильному підході до справи. Так що вибирати справді слід з розрахунку ціна/умови. Бо якщо розібратися, майже ІДЕАЛЬНИЙ тренажерний зал я бачив тільки в Києві. Правда ціна там - в середньому 160 грн за одне тренування... А в Луцьку в кожному залі є свої, суттєві недоліки.

Хто має бажання - ласкаво просимо до ЕТМ :) Зал працює з 8.00 до 22.00, в суботу - до 18.00, неділя - вихідний. Мій робочий день - з 15.00, так що хто перший раз, то приходьте в цей проміжок часу в будь-який зручний для вас день :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да тренажерка это все фигня. Прес можно покачать дома, там же и поотжиматься, побегать на улице, попрыгать дома. Главное -- это тренер, который бы стоял постоянно над душой, и заставлял делать то, что мы не можем заставить сделать сами себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок Пауер Хаус....я сам його відвідую :) Є дві бігові доріжки, три орбітрека, солярій, масаж, сауна (нежодавно відкрилася). Ціна якщо я не помисяюсь - 190 грн. Якщо цікавить, можу дати телефончік :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да тренажерка это все фигня. Прес можно покачать дома, там же и поотжиматься, побегать на улице, попрыгать дома. Главное -- это тренер, который бы стоял постоянно над душой, и заставлял делать то, что мы не можем заставить сделать сами себя.

вдома можна позайматись фізкультурою, але не досягнеш результатів, якщо на меті - нарощування м'язевої маси, скидання зайвої ваги, корекція осанки, чи в інших лікувальних цілях.

А от на рахунок тренера- це правда, з персональним тренером зажди результати кращі, ніж без нього :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАК!

Головне тренер і бажання займатися. Поки сам не захочеш ніякий тренер не допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чем укомплектован ЕТМ?

шо-то я там орбітрека не заметила.....

Було б дивно,якби помітила :90: Орбітрека (велотренажера), в нас нема :blink: Бігові доріжки і велотренажери призначені для кардіотренувань. А кардіотренування - це той же самий біг чи скакалка (про яку чемпіонки з фітнесу кажуть "найкращий кардіотренажер"). От ми і практикуємо біг та скакалку :) З силових тренажерів в нас є(назви російскою, як в каталогах): лавка для пресса, Тренажер бицепс машина (Лавка Скота), Тренажер-блочная рамка (кроссовер), гиперекстензия, Тренажер для мышц брюшного пресса (пресс-машина), Тренажер для приводящих и отводящих мышц бедра (розведення і зведення ніг), Тренажер для мышц бедра (розгинання і згинання ніг), Тренажер грудь машина (Пек-Дек), Тренажер блок для мышц спины комбинированный (тяга до грудей, тяга за голову, тяга до поясу - нижня тяга...). Штанги і гантельки перераховувати не буду, прийдете і подивитесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕТМ (ЕлектроТермоМетрія) знаходиться зразу за мостом через річку Стир, на Ковельській... Сам тренажерний зал - правіше, вглиб по території... (якшо іти\їхати з центра)...

В Динамо помірніші ціни, вільний графік, але для жінок (дівчат) умов нема :D хоча багато дівчат туди ходять чомусь? ;) напевно на хлопців дивитись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дінамо але там біг. дорожок нема, але дівчата ходять

гг... Там не тільки бігових доріжок нема, там окремої роздягалки для дівчат нема :) Через те туди багато хлопців ходить, байдуже, шо мало тренажерів :D Зате в Динамо є Володя Шумаков, який є найкращим спортивним лікарем з тих, кого я знаю... Так шо якшо в когось спортивна травма, ми відправляємо людей до нього, а якшо хтось приходив в Динамо зі словами "Хочу наростити м'язи під керівництвом тренера", то він відправляв таких в ЕТМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для інфо до теми:

в результаті проведеного аналізу обрала і вже місяць хожу в спортивно--оздоровчий клуб Клубок (за Сонечком).

Хороший тренер, маленькі групи (профіль зараз -фактично жіночий тільки).

Поки що подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...