Перейти до змісту

Найму зварювальника розшук сварщіка)


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

На постійну роботу запрошується зварювальник. Виготовлення металлоконструкцій різнї складності і т.п.

Присилайте резюме з бажанним рівнем заробітної плати на dima1_ua(собачка)inbox.ru або в ЛС. нуль50555237девять Дмитро Володимирович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який графік роботи? Працювати в приміщенні? надворі? на об'єктах? Досвід роботи грає роль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення не мав часу детальніше розписати. Робота в приміщенні, може раз в місяць буде якій монтаж не по основному профілю. Графік з 9.00 по 18.00. По трудовій поки не берем, затримки по зарплаті не має, вихідні як у людей. Питали про досвід роботи, звичайно треба... якщо людина сваркі в руках не тримала прийде мені обладнання запоре за день, то хто за нього буде платити?)))) Якщо ще є якісь запитання - пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж написав, пишите невелике резюме про себе, про навикі роботи, де раніше працювали з чим мали справу, що вмієте і з/п яку хотіли б отримувати. Приймаємо заявкі, в кінці розглянемо резюме усіх бажаючих працювати та вибиремо собі працівника))). Робота постійна!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день.(1) Я працював на автозаводи,(2)працював по зарюваню козовив бусив. и виготовляв сидиння та дивани в авто.Мени 37 років.Працюю з напівавтоматом та електро зварювальними апаратами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день.(1) Я працював на автозаводи,(2)працював по зарюваню козовив бусив. и виготовляв сидиння та дивани в авто.Мени 37 років.Працюю з напівавтоматом та електро зварювальними апаратами.

Відписав в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо варто вказати приблизну заробітну плату?

Я розумію, що правила створення теми і т.п. Мені потрібна людина яка чітко знає на що здатна і на яку з\п заслуговує і відповідно до неї так і буде працювати. Скажу одне, що при гарній роботі і зарплату будете утримувати достойну!!! Напевно буде ставка + від навантаження на людину, обєма виконаних обсягів і т.п. Але впершу чергу хочу почути.... я Микола, вмію робити те-то і те-то, раніше працював там-то і там-то... Хочу і буду працювати, за свій чесний і відповідальний труд хочу отримувати ... ____________,__грн., з\п. Мій номер телефону такій-то...

Ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви знаєтє кожен вид роботи має свої розцінки .Як можна оприділити розмір оплати не знаючи яку роботу треба робити .Ви требуєте щоб вам присилати не резюме а присягу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен вид роботи має свої розцінки - це коли ти приїхав на фірму і хочіш замовити якісь послуги чи роботи))))) А в працівника зарплата стала цілий рік))) Де пише про присягу, взагалі не зрозуміло?))) Я пропоную людині отримати те, на що (на її думку) вона заслуговує, але відповідно до того і буде працювати! Є наприклад Вася, каже я би грузчіком робив аби 500 рублів платили + чікушка кожен день, і йому буде класно. Є люди які працюють за 1500 гривень і болт кладуть на ту роботу, бо десь все таки треба працювати, їсти і вдіватись за шось і т.п. Я пропоную оцінити свою роботу, написати яку з\п людина бажає отримувати. щоб приходити працювати і заробляти те чого ти гідний. але відповідно знати, чого ти працюєш і що хочиш від цього життя. Ну якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні друзі, +одна працевлаштована людина. Дякую усім хто відгукнувся, прошу пробачення, якщо комусь не відзвонився, фізично не зміг всім відписати чи перетелефонувати. Зварювальник працює, надіємся вибрали гідного кандидата. Ще раз усім дякую, модераторів прошу закрити тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...