Перейти до змісту

Шукаю роботу / підробіток


Spyke

Рекомендовані повідомлення

Студент, шукаю роботу. Навчаюся на другому курсі в ЛНТУ на денній формі навчання. Оскільки зараз канікули приблизно до 15 лютого, хочу знайти якийсь підробіток. Розгляну усі пропозиції.

Контакти:

c572c9ff0982.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 5 тижнів потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Пропоную роботу пiдсобного робiтника (не будiвництво) робота тимчасова ,прживання та харчування безкоштовне зп 150 грн в день тел 0958634719

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную роботу пiдсобного робiтника (не будiвництво) робота тимчасова ,прживання та харчування безкоштовне зп 150 грн в день тел 0958634719

В якому напрямку заключається робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Up

Студент, шукаю роботу. Навчаюся на другому третьому курсі в ЛНТУ на денній формі навчання. Оскільки зараз канікули приблизно до 15 лютого 3 березня, хочу знайти якийсь підробіток. Розгляну усі пропозиції.

Знову актуально. Основна робота сезонна - весна-літо-осінь, а зимою теж не хочеться валятися і плювати в стелю =)

Актуальний номер - 063-701-8583

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально

Up

Студент, шукаю роботу. Навчаюся на другому третьому курсі в ЛНТУ на денній формі навчання. Оскільки зараз канікули приблизно до 15 лютого 3 березня, хочу знайти якийсь підробіток. Розгляну усі пропозиції.

Знову актуально. Основна робота сезонна - весна-літо-осінь, а зимою теж не хочеться валятися і плювати в стелю =)

Актуальний номер - 063-701-8583

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Можу запропонувати роботу оператора фрезерно гравіювальним станком,

, все автоматизоване, потрібно лише вільно володіти компютером, робота навчанню не заважатиме
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...