Перейти до змісту

Шукаю водія категорі В


Віталік 777

Рекомендовані повідомлення

Шукаю на постійну роботу двох водіїв на таксі , на автомобіль део ланос (газ).

Вимоги: категорія В , досвід роботи від 3-ох років, знання міста і області.

Заробітна плата за домовленістю.

все інше по телелфону 066-733-77-27 Віталік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя думка така що за 3 роки людина може навчитися їздити. а не як говориться "купили права , а їздити не купили"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів запропонувти свою кандидатуру але уви, я ще "зелений і купив права" )

п.с смішні стереотипи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю на постійну роботу двох водіїв на таксі , на автомобіль део ланос (газ).

Вимоги: категорія В , досвід роботи від 3-ох років, знання міста і області.

Заробітна плата за домовленістю.

все інше по телелфону 066-733-77-27 Віталік.

Ну +/- яка зрпл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на плані і будеш працювати неменше чим 12 годин в день то зп буде від 1500-до-2000 грн. (максимум) :)

Реалії водіїв на таксі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на плані і будеш працювати неменше чим 12 годин в день то зп буде від 1500-до-2000 грн. (максимум) :)

Реалії водіїв на таксі ))

Раз 2 водителя я так понимаю - это 1500-2000 за пол месяца? Или за месяц по 12 часов в сутки без выходных?

ЗЫ. В качестве апа и просто интересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже багато питань в лічці тому:

80грн за добу ( оренда автомобіля), є можливість працювати хоть 24год. все що заробили ваше. якщо два водія то розбиваєте цю суму на двох. (між водіями домовляйтеся) хто коли виїжає.

також догляд за авто мийка , хімчистка ну і т.д. за Вами

якщо ДТП несете повну відповідальність за авто.

СТО 25% Х 25% між водіями , 50%мої

Все інше по телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на плані і будеш працювати неменше чим 12 годин в день то зп буде від 1500-до-2000 грн. (максимум) :)

Реалії водіїв на таксі ))

Раз 2 водителя я так понимаю - это 1500-2000 за пол месяца? Или за месяц по 12 часов в сутки без выходных?

ЗЫ. В качестве апа и просто интересно.

Це сума яку реально заробити за місяць працюючи водієм на "когось" себто здавати "план" як вказано вище 80 грн.

Але ринок таксі в Луцьку зараз дуже насичений і заробітку там ніякого... Потрібно працювати від 12 до 18 годин без вихідних, або з одним вихідним днем в заложності від роботи у вихідні дні - як правило у вихідні зараз таксьори заробляють весь тижневий баланс, щоб хочаб щось заробляти (враховуючи всі затрати на пальне, кава, цигарки ітд...)

Топікстартеру: вибачаюсь якщо кажу забагато у Вашій темі, але вважаю людині краще знати на що вона іде а не літати в космосі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре, скажіть хоть яка фірма(розкручена чи не дуже) як на рахунок радіостанції, якщо присутня скільки за виклик, та основні місця стоянки(ями)... ПС водійські права з 03,09,2010, думаю під критерії підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Sp_RoNdo: Ну я конечно дико извиняюсь, но херачить по 12-18часов в сутки , практически без выходных целый месяц за 1500гривень. Да это нужно быть полным дураком. Охранник работающий по схеме сутки-двое , то есть пол месяца - получает и то больше. Ну это работа разве что для пенсионера, пенсия 1000+1500 вроде неплохо. Только надо быть очень ЗДОРОВЫМ дедушкой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, але такі реалії даної роботи... Є звісно там і ефект "лєвачка" коли пре і можна за день заробити до 1К грн. Але в теперішній час це рідкість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...