Jump to content

Київський міжнародний кінофестиваль МОЛОДІСТЬ


Yaryk

Recommended Posts

Specialization.jpg

XXXVII-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" проводиться у Києві 20-28 жовтня 2007 року. Фестиваль заснований Союзом кінематографістів України та орієнтується на втілення наступних завдань:

• Аналіз провідних напрямків творчості молодих кінематографістів у всьому світі;

• Встановлення та розширення творчих контактів між молодими кінематографістами та кіношколами;

• Відкриття нових імен у сучасному кіномистецтві;

• Інтеграція української кінематографії у світовий процес розвитку кіномистецтва та кіновиробництва.

Розпочавши своє існування ще у 1970 році як локальний фестиваль талановитих студентів кінофакультету Київського Державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого, «Молодість» і до цього часу орієнтує свою діяльність на молодих кінематографістів. Головне завдання фестивалю «Молодість» - сприяти розвиткові молодого професійного кіно.

Побачити та розкрити талант – так можна схарактеризувати діяльність організаторів кінофестивалю. Саме з цією метою здійснюється пошук та відбір кінострічок талановитої молоді. І така робота проводиться не лише в масштабах України - до географії конкурсних робіт входять країни майже з усіх континентів. Щороку на конкурсній програмі фестивалю з’являються стрічки талановитої молоді зі всього світу, які ретельно відбираються на десятках міжнародних та національних кінооглядів.

До конкурсної програми фестивалю входять студентські стрічки, короткометражні фільми (документальні, ігрові, анімаційні) та повнометражні ігрові фільми молодих режисерів. Це дозволяє побачити творчий розвиток багатьох учасників. Окрім того виборча комісія ретельно стежить за конкурсантами та їх долею після завершення навчання.

І не дарма кінофестиваль «Молодість» вже давно називають однією з найважливіших кіноподій у Східній Європі, адже саме тут зробили перший крок численні всесвітньовідомі кінодіячі. На «Молодості» дебютували такі визнані європейські постановники, як Гаспар Ное, Том Тіквер, Денні Бойл, Лоран Бунік, Олексій Балабанов, Шона Ауербах, Денис Євстигнєєв, Жак Одіар, Дмитрій Месхієв, Валерій Тодоровський, Франсуа Озон, Стівен Долдрі, Сергій Маслобойщиков, Білге Джейран, Бруно Дюмон та багато інших.

©

Програма/Каталог

Головною подією цьогорічного фестивалю, для мене, являється прем'єра останнього фільма Йоса Стеллінга - "Душка"(він відомий такими фільмами як "Летучий Голландец" 1995, "Иллюзионист" 1983, "Стрелочник" 1986) , а також присутність самого режисера на відкритті фестивалю. Не менш цікавим є фільм "Заповіт" Еміра Кустуріци.

З великим задоволенням переглянув би всі "Ночі короткого метру..."

Хотілося-б знати, чи хтось крім мене з Луцька планує їхати на кінофест, і що саме вас цікавить в ньому?

Link to comment
Share on other sites

Питання до киян (і не киян теж): хтось може домогти дістати запрошення на відкриття фестивалю? Був би дуже вдячний. На відкритті мають крутити "Душку" Стеллінга, а представляти фільм буде сам режисер. Дуже хочу потрапити на це дійство, але вхід туди лише по запрошенням...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...