Перейти до змісту

Допоможіть з вибором.


Рекомендовані повідомлення

Хочу пересісти з ашана на щось краще. Хто що скаже,може щось порадить? Бюджет 2.5к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там де ви їх збираєтесь брати багато велосипедів з " сюрпризом ", Добре все дивіться або беріть з собою того хто розбирається А то ще половину від ціни прийдеться влождити щоб його до ума довести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в веломагазинах повно акцій і знижок. За суму, трішки більшу ніж 2500грн(до 3000) можна знайти нового бюджетного, але досить нормального велосипеда, який не потребуватиме підкручувань та заміни деталей.

здається мені - так і вийшло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в веломагазинах повно акцій і знижок. За суму, трішки більшу ніж 2500грн(до 3000) можна знайти нового бюджетного, але досить нормального велосипеда, який не потребуватиме підкручувань та заміни деталей.

здається мені - так і вийшло...

ТС таки взяв нового? :)

Так дякуючи vital взяв нового велосипеда. Яким дуже задоволений. Надіюсь послужить догво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підзбирай грошей і купи на велозоні Джанта Ревел,з часом зміниш навіску,рами там класні,тільки не кидайсь на Команчі та Келліси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підзбирай грошей і купи на велозоні Джанта Ревел,з часом зміниш навіску,рами там класні,тільки не кидайсь на Команчі та Келліси.

Почитай на декілька повідомлень вище.:) ТС вже купив.

А Команчі та Келіси геть не такі вже й погані.:)

Згідний)))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КУПИВ spelli sx 5000 за хорошу ціну. Позитивне те що новий. А з новою рамою можна творити що захочеш!? Чи я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...