Перейти до змісту

Розклад мережевих ігор


fog

Рекомендовані повідомлення

Значить приперло користувачів моєї мережі мати таблицю в яку можна залогінитись і записатись на певний час на гру.. скажем кантер.

Я собі це юявляю як внутрішньомережевий сайт на якому кожен користувач має свій логін і пароль. адмін/модер пропонує час і день, а користувачі просто відмічаються чи будуть, або залишають свої побажання для перенесення гри. Тільки я шось собі смутно уявляю реалізацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить приперло користувачів моєї мережі мати таблицю в яку можна залогінитись і записатись на певний час на гру.. скажем кантер.

Я собі це юявляю як внутрішньомережевий сайт на якому кожен користувач має свій логін і пароль. адмін/модер пропонує час і день, а користувачі просто відмічаються чи будуть, або залишають свої побажання для перенесення гри. Тільки я шось собі смутно уявляю реалізацію...

в том і проблема, що твоєї мережі....

якби ми могли всі грати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в том і проблема, що твоєї мережі....

якби ми могли всі грати

это он про свою локалку говорит, а не про ДМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить приперло користувачів моєї мережі мати таблицю в яку можна залогінитись і записатись на певний час на гру.. скажем кантер.

Я собі це юявляю як внутрішньомережевий сайт на якому кожен користувач має свій логін і пароль. адмін/модер пропонує час і день, а користувачі просто відмічаються чи будуть, або залишають свої побажання для перенесення гри. Тільки я шось собі смутно уявляю реалізацію...

Не питання! Скільки даєш за розробку такої системи? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого я платити незбираюсь. Я й сам в змозі сісти і на РНР написать, просто невистачає часу, тому й питання стояло в тому чи незнає хто вже готових рішень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...