Перейти до змісту

Куплю різні речі радянського виробництва.


USATOPBRANDS

Рекомендовані повідомлення

Куплю речі радянського виробництва (не дорогі) які зазвичай валяються, припадають пиллю на горищах або ж взагалі викидаються на сміття... так би мовити "домашня барахолка". Це можуть бути порцелянові фігурки, посуд, вази, часи (не робочі в тому числі), старі іграшки, картини, книги (на різну тематику), різного роду побутова техніка (в тому числі не робоча) і тому подібне.

Всі пропозиції (бажано з фото) відправляти в приват.

Відразу відповім на можливі запитання - монети, прикраси, вироби з дорогоцінних металів - не цікавлять!

Всім дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю два приймача VEF-202, перевірю, якщо робочі то по 50грн./шт буде

цікавить, пишіть, дзвоніть 0951476607, 0987200011 Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить, фото будь ласка в приват. Дякую.

завтра фото скину, немає за що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю речі радянського виробництва (не дорогі) які зазвичай валяються, припадають пиллю на горищах або ж взагалі викидаються на сміття... так би мовити "домашня барахолка". Це можуть бути порцелянові фігурки, посуд, вази, часи (не робочі в тому числі), старі іграшки, картини, книги (на різну тематику), різного роду побутова техніка (в тому числі не робоча) і тому подібне.

Всі пропозиції (бажано з фото) відправляти в приват.

Відразу відповім на можливі запитання - монети, прикраси, вироби з дорогоцінних металів - не цікавлять!

Всім дякую)

З книг цікавлять радянські письменники чи радянські видання (наприклад, Дюма)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пылесос "Циклон" (не рабочий) интересует?

Ні, дякую, таке "добро" і в мене десь ще лежить)

Куплю речі радянського виробництва (не дорогі) які зазвичай валяються, припадають пиллю на горищах або ж взагалі викидаються на сміття... так би мовити "домашня барахолка". Це можуть бути порцелянові фігурки, посуд, вази, часи (не робочі в тому числі), старі іграшки, картини, книги (на різну тематику), різного роду побутова техніка (в тому числі не робоча) і тому подібне.

Всі пропозиції (бажано з фото) відправляти в приват.

Відразу відповім на можливі запитання - монети, прикраси, вироби з дорогоцінних металів - не цікавлять!

Всім дякую)

З книг цікавлять радянські письменники чи радянські видання (наприклад, Дюма)?

Радянські видання. Письменники можуть бути і радянські, і зарубіжні...

Також цікавлять книги про Чорнобиль (бажано з ілюстраціями), технічні книги військового харакетеру, книги про Гагаріна, листівки, плакати і т.д. на тему космоса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю два приймача VEF-202, перевірю, якщо робочі то по 50грн./шт буде

цікавить, пишіть, дзвоніть 0951476607, 0987200011 Олександр

накінець-то доюрався до приймачів

ситуація така: два приймача веф-202, один перевірив - працює, включається, регулюється гучність, тембр,перемикаються діапазони, налаштовується на станціїї(зловив 2 станції на довгих хвилях, на інших діапазонах станцій мабуть вже не існує), навіть підсвітка працює!

другий перевірити не можу, оскільки в ньому немає блока живлення(в першому б/ж є, видно на фото, не знаю його хтось сам туди впихнув чи то модель така)

є касета для батарейок живлення, батарейки нема резону купувати! і ще в ньому відсутня ручка тембру(мабуть згубили)

все зовні має нормальний вигляд, одне єдине що в них обох зломане - це антени, вони що там, що там дістаються частиною(уявляєте, антена розкладушка,виламано в одному із звен)

одним словом така ситуація, гадаю ціна за оба 50грн. не сильно велика, якщо вони Вам звичайно потрібні!?

фото:

post-8662-0-01508400-1381480642_thumb.jp

post-8662-0-31686000-1381480651_thumb.jp

post-8662-0-46692200-1381480659_thumb.jp

post-8662-0-59649200-1381480669_thumb.jp

post-8662-0-22006000-1381480678_thumb.jp

post-8662-0-83575800-1381480691_thumb.jp

post-8662-0-19122600-1381480708_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю два приймача VEF-202, перевірю, якщо робочі то по 50грн./шт буде

цікавить, пишіть, дзвоніть 0951476607, 0987200011 Олександр

накінець-то доюрався до приймачів

ситуація така: два приймача веф-202, один перевірив - працює, включається, регулюється гучність, тембр,перемикаються діапазони, налаштовується на станціїї(зловив 2 станції на довгих хвилях, на інших діапазонах станцій мабуть вже не існує), навіть підсвітка працює!

другий перевірити не можу, оскільки в ньому немає блока живлення(в першому б/ж є, видно на фото, не знаю його хтось сам туди впихнув чи то модель така)

є касета для батарейок живлення, батарейки нема резону купувати! і ще в ньому відсутня ручка тембру(мабуть згубили)

все зовні має нормальний вигляд, одне єдине що в них обох зломане - це антени, вони що там, що там дістаються частиною(уявляєте, антена розкладушка,виламано в одному із звен)

одним словом така ситуація, гадаю ціна за оба 50грн. не сильно велика, якщо вони Вам звичайно потрібні!?

фото:

Дякую, я подумаю, треба запитати скільки буде коштувати ремонт і деталі яких невистачає у Ваших приймачах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така порцеляна http://board.lutsk.u...obaki-porodi-b/

Годинники різні періоду СССР, за всі 90 грн.

post-7257-0-56543500-1382010924_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю два приймача VEF-202, перевірю, якщо робочі то по 50грн./шт буде

цікавить, пишіть, дзвоніть 0951476607, 0987200011 Олександр

накінець-то доюрався до приймачів

ситуація така: два приймача веф-202, один перевірив - працює, включається, регулюється гучність, тембр,перемикаються діапазони, налаштовується на станціїї(зловив 2 станції на довгих хвилях, на інших діапазонах станцій мабуть вже не існує), навіть підсвітка працює!

другий перевірити не можу, оскільки в ньому немає блока живлення(в першому б/ж є, видно на фото, не знаю його хтось сам туди впихнув чи то модель така)

є касета для батарейок живлення, батарейки нема резону купувати! і ще в ньому відсутня ручка тембру(мабуть згубили)

все зовні має нормальний вигляд, одне єдине що в них обох зломане - це антени, вони що там, що там дістаються частиною(уявляєте, антена розкладушка,виламано в одному із звен)

одним словом така ситуація, гадаю ціна за оба 50грн. не сильно велика, якщо вони Вам звичайно потрібні!?

фото:

Дякую, я подумаю, треба запитати скільки буде коштувати ремонт і деталі яких невистачає у Ваших приймачах...

ок, звертайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така порцеляна http://board.lutsk.u...obaki-porodi-b/

Годинники різні періоду СССР, за всі 90 грн.

Собаку порцелянову взяв би хіба за половину тої ціни що Ви продаєте...

Годинники за 60 грн. заберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годинники різні періоду СССР, за всі 90 грн.

Годинники за 60 грн. заберу.

Нарахунок годинників відписав в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...