Перейти до змісту

Кришка на забор (де купити?)


xriaps

Рекомендовані повідомлення

форумчани..

підскажіть де можна купити кришку та парапети для стовпичка забору.

цікавить простий варіант vo-cat-1374061777-X8Fe78fO-.jpg

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який розмір кришки вас цікавить? є 30х30...45х45...31х45. Також реалізуємо парапети...

http://board.lutsk.ua/topic/143473-shtuchnii-marmur--grantbrukvka-trotuarna-pli/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю форму під простий дашок для стовпчиків 45х35 - 50 грн. ... собі робив сам...7 років стоїть добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю форму під простий дашок для стовпчиків 45х35 - 50 грн. ... собі робив сам...7 років стоїть добре.

Давайте фотку! Будем мірятись хто вище на стінку справляє потребу) :0123::_07: По ціні покищо Ви програєте...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю форму під простий дашок для стовпчиків 45х35 - 50 грн. ... собі робив сам...7 років стоїть добре.

Давайте фотку! Будем мірятись хто вище на стінку справляє потребу) :0123::_07: По ціні покищо Ви програєте...)

я не виробляю капелюшків і не збираюсь конкурувати... просто валяється форма, то може кому вона потрібна в кого є час і можливість - хай би забрав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю форму під простий дашок для стовпчиків 45х35 - 50 грн. ... собі робив сам...7 років стоїть добре.

Давайте фотку! Будем мірятись хто вище на стінку справляє потребу) :0123::_07: По ціні покищо Ви програєте...)

я не виробляю капелюшків і не збираюсь конкурувати... просто валяється форма, то може кому вона потрібна в кого є час і можливість - хай би забрав...

Поняв Вас! Ну тоді фотку форми киньте...якшо в норм стані і цікава фактура і форма може я і забрав би...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...