Перейти до змісту

потрібна кваліфікована порада


Рекомендовані повідомлення

Собстно, потребую поради як збільшується об'єм памяті в встроєнній відеокарті: ну от наприклад вона на 256 Мб, а виставлена на 64. І порадьте чи варто збільшити память?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собстно, потребую поради як збільшується об'єм памяті в встроєнній відеокарті: ну от наприклад вона на 256 Мб, а виставлена на 64. І порадьте чи варто збільшити память?

В БІОСі виставляється. Якщо достатньо оперативної пам'яті, то варто ставити по максимуму (в даному випадку, якщо маєш 1Гб оперативки, то став 256, якщо 512 - то 128).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В БІОСі виставляється. Якщо достатньо оперативної пам'яті, то варто ставити по максимуму (в даному випадку, якщо маєш 1Гб оперативки, то став 256, якщо 512 - то 128).
Зараз маю 512 опори. А детальніше можна сказати що саме мені потрібно шукати в біосі?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цифру 64 :D

А якщо серйозно, то якщо в тебе AwardBIOS, то заходиш в Advanced - Onboard device configuration. Думаю, що десь там (в мене немає інтегрованої відеокарти, тому не можу перевірити). Шукай той рядок, де назва пов'язана з графікою і справа стоїть цифра 64 (якщо в тебе зараз 64Мб виставлено).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...