Перейти до змісту

Допоможіть, та порадьте з інтернетом


Рекомендовані повідомлення

Така ситуація живу по вулиці Московській 46, кабельний інтернет вроді відсутній, бо питав у операторів Airbites, ДатаГруп, Київстар)))

Також немає можливості підключити інтернет від телефону. 3G - інтернет - повільний, але напевне єдине що залишилося, підскажіть можливо хтось має більше досвіду і туди можна щось інше а не 3G - якось підключіти))) Дякую, буду вдячний)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна спробувати поставити направлену антену. З кимось домовитися в кого є нормальний нет. думаю це реально. Знайомий мій живе у твому районі, так собі і зробив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам радіо-інтернет треба підключати. В сусідній темі якраз обговорювали різні варіанти. Уарнет пропонує хорошу швидкість і якраз зараз у них акція на абонплату. Зателефонуйте 740204, 740222, поцікавтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Дуже точна характеристика ставлення - саме "брезгую" :) Українською - бриджуся, гидую :)

Особливо після того, як був їхнім клієнтом і мені спалило LAN-порт в материнці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже точна характеристика ставлення - саме "брезгую" :) Українською - бриджуся, гидую :)

Особливо після того, як був їхнім клієнтом і мені спалило LAN-порт в материнці.

Аналогічна ситуація - "поховав" вже 2 роутери :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить в селі Тертки підключення до швидкісного інтернету. Пробував інтертелеком, швидкість мала, можливо щось порадите ? можливо інший провайдер, (чув ,що недалеко в селі Воютин є базова станція Київстар.) Читав на форумі про дальній прийом, а конкретніше?

Жираф, фрештел ці провайдери будуть розширятись по селам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...