Перейти до змісту

Пропоную роботу - продавець


Sanver

Рекомендовані повідомлення

Продавець , непродовольча группа товарів. Робота в офісі, район 5-ї школи. пн-пт 9:00-19:00 сб 9:00-17:00. ЗП ставка+процент, або %(по співбесіді). Резюме на [email protected].

Орієнтовна ЗП від 1000 грн.

Усі питання в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менеджер з продажу, непродовольча группа товарів. Робота в офісі, район 5-ї школи. пн-пт 9:00-19:00 сб 9:00-17:00. ЗП ставка+процент, або %(по співбесіді). Резюме на [email protected].

Орієнтовна ЗП від 1000 грн.

Усі питання в приват.

А можна детальніше? Бо я щось не зрозумів. Тобто, вам потрібен раб, який буде працювати по 10 годин на день, або 58 годин на тиждень, або 242 години на місяць за якихось "від 1000 грн" на місяць, при тому що передбачена законом мінімальна заробітна плата складає 1218 грн на місяць або 7.3 грн за годину якщо погодинно (за 242 години 1766,6 грн)? І він, певно, буде ще і матеріально-відповідальний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І він, певно, буде ще і матеріально-відповідальний?

Ні. На нього буде оформлено підприємство )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"На підприємство потрібен головний бухгалтер. Графік роботи -- рік через сім".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильний підхід,що стимулює людину не отримувати зарплату,а заробляти !

на відсотках ,при успішних продажах, можна мати в кілька разів більше за ставку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людині повинна бути гарантована мінімальна заробітна плата, яка передбачена законом, з можливістю отримати більше, якщо добре старатись. Якщо ж керівництву не подобається якість роботи працівника, то на його місце, при гарантії відповідної оплати, завжди можна знайти ще двох. Топікстартер же вказує "ЗП ставка+процент, або %(по співбесіді)", а далі "Орієнтовна ЗП від 1000 грн.", а я це трактую так, що ЗП=ставка+процент=від 1000 грн., тобто 1000 грн це не ставка, а повна ЗП, що включає в себе і ставку, і процент.

Крім того, вказано "Менеджер з продажу, непродовольча группа товарів" і навіть немає номера телефону, за яким можна взнати, що саме доведеться продавати -- мило чи збагачений уран. Нагадаю, що форум читають не лише зареєстровані користувачі, а гості, в свою чергу, не мають можливості писати в ПМ, куди з питаннями пропонує звертатись топікстартер. Точніше описати вид діяльності не дозволяє якась комерційна таємниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олександр Онищак Торговий представник, менеджер з реалізації

трохи прогугливши то робота в мазині Етехника

a_e8fe9887.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так все вірно, Етехніка. ЗП за співбесідою, а не ставка! Ставка лише під час стажування!!! Час стажування залежить лише від вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗП залежатиме від вас, та вашого вміння продавати. Менеджер нашої фірми в середньому в несезон отримують від 2-х до 4тис грн, тоїсть в середньому 3тис грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоч знаєте , хто такий менеджер ? :_07:

Менеджер (от англ. manage «управлять») или управляющий — специалист по управлению производством и обращением товаров. Управляющие организуют работу на предприятии, руководят производственной деятельностью сотрудников предприятия. Управляющий является должностным лицом предприятия, в котором он работает, и входит в средний и высший руководящий состав предприятий. В России менеджером называют мелкого клерка, что не соответствует истинному понятию этого термина.

Те , що ви пропонуєте називається продавець-консультант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоч знаєте , хто такий менеджер ? :_07:

Менеджер (от англ. manage «управлять») или управляющий — специалист по управлению производством и обращением товаров. Управляющие организуют работу на предприятии, руководят производственной деятельностью сотрудников предприятия. Управляющий является должностным лицом предприятия, в котором он работает, и входит в средний и высший руководящий состав предприятий. В России менеджером называют мелкого клерка, что не соответствует истинному понятию этого термина.

Те , що ви пропонуєте називається продавець-консультант

На работу нужен директор торгового зала, царь всея продаж и бог розничного менеджмента-куда приятней продавца консультанта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81 навіщо флудити, не цікавить робота то і не пиши нічого

Менеджер і є продавець, просто частіше за все офісний

Я менеджер теж, і все що від мене потрібно фірмі - це хороші продажі....( але я ж не за прилавком стою )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81 навіщо флудити, не цікавить робота то і не пиши нічого

Менеджер і є продавець, просто частіше за все офісний

Я менеджер теж, і все що від мене потрібно фірмі - це хороші продажі....( але я ж не за прилавком стою )

Згідний з такою думкою... Яка різниця продаець, менеджер - то ж не на базарі під відкритим небом овочі продавати...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81 навіщо флудити, не цікавить робота то і не пиши нічого

Менеджер і є продавець, просто частіше за все офісний

Я менеджер теж, і все що від мене потрібно фірмі - це хороші продажі....( але я ж не за прилавком стою )

Згідний з такою думкою... Яка різниця продаець, менеджер - то ж не на базарі під відкритим небом овочі продавати...

Менеджер стал продавцом только в нашей совковой культуре. Во всем остальном мире менеджер это управленец, а то что хочет ТС, как уже говорилось, называется продавец консультант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

це колись манагер був манагером а зараз він продавець-консультант і товар замовляє і за залишками слідкує і продає і щей персонал набирає навіть вже незнаю як його тепер назвати :0141::0138::0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...