Перейти до змісту

рятуйте! таргани!


Irochka

Рекомендовані повідомлення

Живу на першому поверсі... і ця... нечисть внагляк розгулює не лише по кухні, а й у кімнаті!!! Це гидко і противно! Вони цілими зграйками по 5-8 штук. Через вікна прямо лізуть. Навіть під підїздом помічала. Рятуйте! Куди звертатись?! Що робити?! Сил нема вже!... :(

Пробуйте всі трутки, які тільки можливо + борну кислоту. Перекрийте доступ їм у квартиру, Вам здається, що вони скрізь проникають, насправді думаю у них тільки один десь шлях. Я свого часу вирішив ну дуже радикально - зірвав підлогу, залив стяжку, потім плитка. Зривав підлогу правда не із-за тарганів, просто руки дійшли до ремонту, зате таргани пропали, бо перестали проникати з загального коридору будинку.

Плюс ідеальна чистота (кухня, ванна), крапелька жиру на плиті - і тарган вже погладжує живота наївшись (сам наблюдав, коли надоїдало з ними воювати).

Ну і можливо санстанція чимось допоможе, тільки мусять у всьому будинку травити.

думаю мої власники квартири (а я живу на зйомній) будуть не у захваті від зірваної підлоги)))) але дякую

ну сьогодні точно спробую приготувати моїм масикам смачну вечерю..... хє-хє....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда-то успешно боролся приманками Рейд. Такие коробочки, куда забегают тараканы, хавают какую-то гадость, а потом заражают всю колонию. Через 2-3 недели уже практически не наблюдалось. Только их надо штук 10 по местам набегов понаставлять.

Помню где-то читал, что для таракана главное не еда, а наличие воды. Если не оставлять на кухне воду, вытирать насухо все поверхности и тд, то они не будут к вам лазить. Но это всё лирика. Думаю не удасться убрать всю воду. Им хватит и конденсата на холодных трубах. Так что лучше ядом их.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...