Перейти до змісту

Шукаю Роботу


kalyanuc

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу , можна і з офіційним працевлаштування. Мені 19 , закінчив училище №2 , за професією штукатур/маляр. Можна пропонувати грузчиком (кудись на склад) або на будівництво, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то нафіг тоді взагалі вчилися ? якщо хочете вантажником працювати?

Того шо гружчиком можна більше заробити, ніж на фірмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працювати будь-ким не соромно, тим більше, тільки закінчивши навчальний заклад. Соромно не працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во дає! Більше заробить, насмішив. В грузчикі беруть сильних і дурних, бо наробися добряче а заробиш тількі травму якусь.

Тим більше в 19 років ніхто не захоче брати, бо ще зелений, ніде не працював... Нащо комусь лишній гіморой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше в 19 років ніхто не захоче брати, бо ще зелений, ніде не працював... Нащо комусь лишній гіморой?

Думаю мішки носисити - аби здоровя хватило. Хто зна, скільки його в ТС в 19 років, а може як у 35-річного мужика?!!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во дає! Більше заробить, насмішив. В грузчикі беруть сильних і дурних, бо наробися добряче а заробиш тількі травму якусь.

Тим більше в 19 років ніхто не захоче брати, бо ще зелений, ніде не працював... Нащо комусь лишній гіморой?

Я колись починав працювати вантажником 2009 рік здається , за день було таке що заробляв по 250 грн а то і більше. Вот скажіть на якій фірмі так заплатять? Ви напевно через це не проходили....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фундамент під дачу маєш розуміння як зробити?

Зробите розмітку, дасте лопату, а далі якщо руки в ТС прямі - то думаю вам допоможе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фундамент під дачу маєш розуміння як зробити?

Зробите розмітку, дасте лопату, а далі якщо руки в ТС прямі - то думаю вам допоможе :)

розмітка буде, аби автор оголошення погодився а не інші за нього відповідали :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Шукаю роботу , можна і з офіційним працевлаштування. Мені 19 , закінчив училище №2 , за професією штукатур/маляр. Можна пропонувати грузчиком (кудись на склад) або на будівництво, і т.д.

шукаю універсального будівельника

http://board.lutsk.ua/topic/140432-shukaju-unversalnogo-budvelnika/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...