Перейти до змісту

Продам Galaxy Innovations S 8180 Vu+ Solo (оригінал)


Рекомендовані повідомлення

Продам Galaxy Innovations S 8180 Vu+ Solo (оригінал). Не використовувався. Ціна - 1250 грн. Є також нова тарілка + конвертер круговий Inverto SINGLE LNB BLACK Premium IDLB-SINL40-PREMU-OPP + кронштейн - 160 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Galaxy Innovations S 8180 Vu+ Solo (оригінал)

коли придбаний.... чи є залишок гарантії... в якому місті знаходиться...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбаний 18.04.12р, залишок гарантії - до 17.04.14р., пластикова гарантійна карта не відмічена, знаходиться в Луцьку.

Тарілка харківська 90 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу забрати тарілку з кронштейном без конвертора за 130.

0504382650

а я можу забрати конвертер за 30 грн., він новий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за довгий мовчок!!! Конвертер новий, на вітрі і морозі не був. Тільки от коробочки мабуть нема - він тихенько стоїть на тарілці, яка тихенько лежить в нежилій кімнаті.

Такий класний VU+ Solo!!!!!! Невже ніхто навіть не поторгується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна нормальна, дивно що ніхто навіть не торгується. Шкода, що не vu+uno, такий би взяв би за нормальною ціною, так як маю amiko від якого solo не далеко пішов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

amiko від якого solo не далеко пішов :)

... не вводьте людей в оману, шановний, ці два тюнери як небо і земля... якщо звичайно ви їх "юзали"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amiko від якого solo не далеко пішов :)

... не вводьте людей в оману, шановний, ці два тюнери як небо і земля... якщо звичайно ви їх "юзали"

можливо по функціоналу і кращий (solo не юзав), і картинка SD каналів краща, але по картинці на HD каналах великої різниці я не побачив, я особисто,якщо дивлюсь тв, то в основному HD канали :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amiko від якого solo не далеко пішов :) (solo не юзав), і картинка SD каналів краща

обов,язково попробуйте GI 8180 - тоді amiko на SPARK точно захочете поставити на дачі або в гаражі ) IMXO....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в соло краща картинка хд і на пульт реагує миттєво, порівняно з ним аміко спарк - тормоз. А от на СД каналах мені картинка в соло не сподобалась. Навіть на кухню не ставив би собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в соло краща картинка хд

ну не знаю, я власноруч записав відео в форматі TS на amiko з HD каналу і порівняв відео яке мені скину записане на solo з того ж каналу, картинка майже ідентична, про яку якість ви говорите? Можливо при перегляді ви використали поганий HDMI кабель :)

P.S. пішов оффтоп певно пора закінчувати :) якщо хочете посперечатись то пишіть в ПП з прикріпленим файлом TS з solo :)

Топікстартеру вдалого продажу реса :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запис TS - це запис потоку, який транслюється. якість відтворрення залежить від апаратного декодування цього потоку, який здійснюється процессором. У даному випадку Ви побачили якість декодування лише того девайсу, яким переглядали. ХДМІ кабель в мене один і той самий був - Lautsenn Gold :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Такий класний VU+ Solo!!!!!! Невже ніхто навіть не поторгується?

скиньте ваш номер тел. мені в лічку

... ви як підпільник "кіндрат"( сорі) .. до вас не достукатися... думаю що з таким відношенням до потенційних покупців ви будете його продавати "Русский месяц"....

... це вам треба писати ...аууууу...!

... ви вже сьогодні 2 рази були на форумі.... а відповіді 0...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...