Jump to content

Вірастюк - знову найсильніша людина планети


Yurik

Recommended Posts

8e026df4e448d380eea08fb3cd810fc5.gif

10-44-17.jpg

Перемогою українця завершилося у Південній Кореї головне змагання стронгменівського сезону — індивідуальний чемпіонат світу.

У другий день фіналу Василь Вірастюк довершив справу, розпочату напередодні. Перемігши у п‘ятницю у двох вправах, Вірастюк забезпечив собі впевнене лідерство. У суботу ж українець розважливо розрахував сили, постійно тримаючи на дистанції головних конкурентів — литовця Жидрунаса Савіцкаса та росіянина Михайла Кокляєва, котрі провалили перший фінальний день. А в заключній вправі фіналу — естафеті, Вірастюк поставив масний знак оклику, в очній дуелі здолавши Кокляєва і показавши найкращий час з усіх фіналістів.

Випередивши найближчого переслідувача у загальному заліку на 5 очок, Василь Вірастюк вдруге здобув титул чемпіона світу і «Найсильнішої людини планети»! Чемпіон повертається з Південної Кореї до України у вівторок вранці.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ.

IFSA Strongman World Championship

Чемпіонат світу серед стронгменів, Південна Корея, Джеумсан 09,09 — 15.09.2007

(IFSA — Міжнародна федерація найсильніших атлетів).

Загальний залік :

Василь Вірастюк (Україна) — 57,5 очка

Михайло Кокляєв (Росія) - 52, 5 очка

Жидрунас Савіцкас (Литва) — 51, 5 очка

Дерек Пандстоун (США) - 50, 5 очка

Андруш Муруметс (Естонія) — 46,5 очка

Відас Блекайтіс (Литва) - 41,5 очка

Роберт Щепанський (Польща) - 40 очок

Василь Вірастюк переміг у трьох з шести вправ фіналу:

«Тімбер Керрі» (варіант прогулянки фермера), «Суперйок»(«Коромисло») — розділив перше місце з Блекайтісом, «Естафета».

По дві вправи виграли Савіцкас і Кокляєв — одноосібно «Кулі Атласа» (Кокляєв) і «Аполлон аксель на максимум» (Савіцкас), а також двоє цих атлетів розділили перемогу у «Мертвій тязі — deadlift».

Додатково: Основна програма Чемпіонату світу зі стронгмену, що відбувається у рамках Міжнародного фестивалю женьшеню, розпочалася у Південній Кореї 11-го вересня кваліфікаційними змаганнями. З 24-х учасників 12 пробилися до фіналу. Крім Вірастюка, котрий мешкає у Києві, Україну презентував Володимир Муравльов (Маріуполь), однак йому не вдалося здобути місце у фіналі. Віктор Юрченко з Черкас та Олександр Пеканов з Чернігова, котрі кваліфікувалися на чемпіонат світу, вдало виступивши на чемпіонаті Європи, не змогли виступити на світовому форумі через травми.

Василь Вірастюк вже одного разу вигравав індивідуальний чемпіонат світу — 2004 року. Саме тоді його було проголошено Найсильнішою людиною планети. В усіх інших чемпіонатах світу, в яких брав участь Вірастюк (2003, 2005, 2006 рр.), він неодмінно входив до трійки призерів

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...