Перейти до змісту

куплю корпус или же его нижнюю часть HP DV6 мать на амд


Рекомендовані повідомлення

куплю корпус или же его нижнюю часть HP DV6 -материнка на амд платформе

0 66 8222282 Вадим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще зробіть фото з двох боків де вихода з материнкі на перефирію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середнє фото в пості №2 - лєвий ноут. В павільйонівської серії кришки глянцеві і логотип знизу вкутку )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний mix_forever по перше в мене в розборці іменно така модель ноута вот людина попросила щоб я фото подав от воно там і есть так що каждий человек

знае що йому потрібно

а подруге по вашому вираженню " левий" а може й "правий" то розбереться люблю коли людина має біль розсудок нентральності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то і значить, шо на середньому фото - не павільйон, а компак. Але то таке, може хюлєт уже гібріди робити почав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я там фото дав з параметрами про модель 3 фото а за верхню кришку ви там фото тоже подивіться бо там нігде не пише компак а пише хюлит павіліон а якщо хочете фото то можу збільшити а за гібридів так вами називаємим я незнаю знаю що новіші моделі напись мають в кутку і наскільки я тих ноутів і не один бачив то кришка компака зовсім непідходить ви подивіться в 4 пості як вони фігурально поєднані а компаки по другому хотя всяке есть може ви грамотно найдете фото і мені покажете хотілось би подивитись теж цікаво заранее спасибо

post-17541-0-14454500-1368861206_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний

westboiuu

ви що там надумали по поводу корпуса а то морочите голово то хоть скажіть що і як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний

westboiuu

ви що там надумали по поводу корпуса а то морочите голово то хоть скажіть що і як

знайомий принесе ноут на який потрібно корпус, і я порівняю чи підійде ваш.

кришка в нього з логотипом нр з боку в низу- от і сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...