Перейти до змісту

Віртуалка має інший ip ?


GrInGO

Рекомендовані повідомлення

ну, дивлячись про який ІР іде мова, і яким чином відбувається приєднання віртуальної машини до мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, дивлячись про який ІР іде мова, і яким чином відбувається приєднання віртуальної машини до мережі

Можна трохи детальніше, може якусь ссилочку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись скрін в атачі (якраз була запущена віртуалка) ..... думаю питання повінні відпасти якщо розберешся

post-3233-0-95866400-1367001929_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай простіше, ти маєш на увазі чи буде з інтернету віртуалка визначатись з іншою ІР-адресою?

Якщо підключення відбувається через роутер - в більшості випадків ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почекаєм поки ТС відпишеться що він має на увазі тому, що я питання зрозумів не до кінця (або питання не те, або я тупуватий)

Давай простіше, ти маєш на увазі чи буде з інтернету віртуалка визначатись з іншою ІР-адресою?

Якщо підключення відбувається через роутер - в більшості випадків ні

Навіть якщо і не через роутер зовнішня буде одна і таж сама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо і не через роутер зовнішня буде одна і таж сама

Це коли віртуальна машина буде підключатись через NAT

А у випадку мережевого моста, якщо провайдер видає клієнтам "білі" IP, вони запросто можуть бути різними

Правда в наших Луцьких реаліях я таке зустрічав тільки одного разу, та й то у працівника ВІЗОРа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зовнішня біла, віртулка паралелс десктор для МАС .... тільки поставив систему ще нічого не настроював мережа на віртуаку шара з физичної машини

post-3233-0-58153500-1367002727_thumb.pn

Правда в наших Луцьких реаліях я таке зустрічав тільки одного разу, та й то у працівника ВІЗОРа

можна попробувати поїзвращатись але для чого це ТС я так не поняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, ну я і кажу, через NAT буде така ж сама.

А якщо в тебе є договір з провайдером на дві IP-адреси, ти можеш зробити їх різними. Тільки кому воно треба? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, ну я і кажу, через NAT буде така ж сама.

А якщо в тебе є договір з провайдером на дві IP-адреси, ти можеш зробити їх різними. Тільки кому воно треба? :)

ну от я про те ж саме

у мене в договорі одна ІР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто думав запустити програму-клєнт на одному компютері, але потрібно, щоб був різний айпі, а то бан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а варіант виходу через проксі на віртуалці (сам такого не робив і ХЗ як воно буде працювати і чи буде)

придумати щось можна, але це вже залежить від вашого ізвращого способу це робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...