Перейти до змісту

продам бу Ноутбук Acer Aspire 5520-7A1G16Mi (LX.AJ80X.390)--900гривень(после ремонта)


Рекомендовані повідомлення

продам бу Ноутбук Acer Aspire 5520-7A1G16Mi (LX.AJ80X.390)---900 гривень

батарея держит полтора часа, состояние корпуса на 4- с винтом и писалкой все ок как и с ноутом.

чипсет после ребола - добавлено дополнительное охлаждение-дам манибэк неделю и гарантию месяц

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/7381/index.html

цена более чем адекватна - по запчастях можна больше поднять

винт -200гр

мамка 100-150гр

батарея 100-150гр

дивиди 100гр

матрица 300-350гр

память 50гр

зарядка 100-130гр

все остальное в подарок :_07:

Краткие характеристики 15.4" WXGA CrystalBrite/ Athlon 64 X2 TK57 (1.9GHz) / 1Gb / 160Gb / DVD Super Multi / Lan / FM / WiFi / Camera / Vista Premium / 2.7 kg Экран 15.4" (1280x800) WXGA Процессор Двухъядерный AMD Athlon 64 X2 TK57 (1.9 ГГц) Объем оперативной памяти 1 ГБ Тип оперативной памяти DDR2 Графический адаптер Интегрированное в чипсет видеоядро Объём HDD 160 ГБ Сетевые адаптеры Wi-Fi (802.11а/b/g) Оптический привод DVD Super Multi Дополнительные возможности 0.3 MegaPix камера Acer CrystalEye

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"чипсет после ребола" -это от 2х часов до 2х месяцев работы, может больше, если повезет, и это не "ремонт",

ремонт-это замена чипа на новый за 700-800 уан, так что давай по запчастям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"чипсет после ребола" -это от 2х часов до 2х месяцев работы, может больше, если повезет, и это не "ремонт",

ремонт-это замена чипа на новый за 700-800 уан, так что давай по запчастям

ага це ясно мабуть вже кожному!

не розумію топікстартера, купив в мене мамку з цієї теми http://board.lutsk.u...na-zapchastini/

тим паче я вже писав що ребол вже був проведений(після нього ноут проробив 2 тижня) знову реболив містка поставив в свій ноут і продає як нормальний робочий, просто обідно, я виставив ноут по запчастинах, знаючи точно що йому вже нічого не допоможе!

поражає наївність людей, тому що інфи дуже багато про цей ноут і головним недоліком тут є місток з інтегрованим в нього графічним ядром(специ пишуть що досить невдалий експеремент, щось типу спроба видумати щось нове, перехідний варіант і т.д...), також усім відомо про конструкцію чіпа крім шарів на місці посадки його на материнку, шари ще є між кристалом та платою(тим самим квадратиком) містка, ось там і відновлюється контакт після прогріву, тому нестоїть навіть продавати ноут він аби місяць пропрацював! тут спасе лише заміна містка на новий ну коштує він - читаєм вище!

ось така моя думка

вибачте за офтоп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не умеете нормально ремонтировать не пиз*дите

гарантия два месяца так как уверен в роботе ноута не один месяц и не год :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага ребол проводив майстер зі стажем, працює в сц!! такщо впевнений що після же одного ребола довго він не пропрацює!

удачі в продажі!

ще раз вибачте за відхилення від теми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага ребол проводив майстер зі стажем, працює в сц!! такщо впевнений що після же одного ребола довго він не пропрацює!

удачі в продажі!

ще раз вибачте за відхилення від теми!

тебе видемо реболили языком - был обычьный прогрев я даже после прогрева даю 1 месяц гарантии - делай вывод

ребол в моем случае не означает замену чипсета - а перекатали шарики и посадили на место

и для трех кто читает между строчек - было написано добавлено дополнительное охлаждение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага ребол проводив майстер зі стажем, працює в сц!! такщо впевнений що після же одного ребола довго він не пропрацює!

удачі в продажі!

ще раз вибачте за відхилення від теми!

тебе видемо реболили языком - был обычьный прогрев я даже после прогрева даю 1 месяц гарантии - делай вывод

мені реболив, дуже хороший друг і в моїй присутності! тут діло не в реболі конкретно, а чіпи ці такі можна навіть сказати що "особливі", ну непрацюють вони довго і все! а прогрів я особисто і сам робив достатньо 3секунди подути на нього і він працює ну тиждень, два но не більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага ребол проводив майстер зі стажем, працює в сц!! такщо впевнений що після же одного ребола довго він не пропрацює!

удачі в продажі!

ще раз вибачте за відхилення від теми!

тебе видемо реболили языком - был обычьный прогрев я даже после прогрева даю 1 месяц гарантии - делай вывод

мені реболив, дуже хороший друг і в моїй присутності! тут діло не в реболі конкретно, а чіпи ці такі можна навіть сказати що "особливі", ну непрацюють вони довго і все! а прогрів я особисто і сам робив достатньо 3секунди подути на нього і він працює ну тиждень, два но не більше!

ха ха я навіть в присутності дружини не почну розбирати ноут - а тут ребол при друзях - спєц твій друг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж ремонтами займаюсь і знаю що таке не заважати людині коли вона працює, дик і в майстерні він не один працює! це вже з Вашої сторони почався тупий отмаз, і переведення розмови в інше русло, подалі від фактів! навіть спорити далі не буду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...